Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 52. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 51. son bölüm full izle
İstanbullu Gelin 52. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 51. son bölüm full izle
İstanbullu Gelin 52. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Star TV'nin fenomen dizisinin yeni bölüm tanıtımı geldi! Yeni fragmanda Faruk'un Süreyya'ya söylediği 'Korkmayı bırak, anın tadını çıkar!' cümlesi büyük ilgi görüyor. Akif ve Senem'in bebeği herkese büyük bir mutluluk veriyor. İşte yeni bölüm tanıtımı ve İstanbullu Gelin 51. son bölüm full izleme linki...
Magazin 1 Haziran 2018 - 10:58

Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz’in paylaştığı İstanbullu Gelin 52. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtımda doğan Senem’in bebeği herkesin mutlu olmasını sağlıyor. İşte İstanbullu Gelin 51. son bölüm izleme linki ve diziye dair yeni gelişmeler…

istanbullu-gelin-52-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Boranlar'ı düğün heyecanı sarıyor!

Süreyya, Gözde'ye varlığının onların ilişkisi üzerinde bir etkisini olmayacağını söyler. Fakat Faruk'u affetmesi bu durumu sindirmesi kolay olmayacaktır. Adem'in hızla harekete geçmesi ile Gözde'nin şirketi ile anlaşma imzalanır. Fikret bu sayede Gözde ile Faruk arasındaki ilişkiyi öğrenir. Faruk'un da hata yapabilmesi içten içe hoşuna gitmiştir.

Siren ise Boğaç'ın onu dolandırmak istediğini anlar ve evliliğini bitirme kararı alır. Osman düğün hazırlıkları sırasında kendisine yer bulamadığı için zaman zaman boğulmaktadır. Nikah günü geldiğinde ise beklenmeyen bir karar ile herkes şaşkın kalacaktır.

istanbullu-gelin-52-2-2


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Boranlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Burcu'nun nikah masasındaki cevabı herkesi etkilerken Esma ve Garip'te büyük bir kırılmaya neden olur. Osman yaşadıklarından kendini suçlamaktadır fakat Faruk durumu kendi özelinde değerlendirince Süreyya ile çatışmaya girer.

Faruk ve Süreyya'yı bir araya getirme kararı alan Senem ve Akif'i günün sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir. Tüm bu kaostan yararlanmak için adımlarını atan Adem en beklemediği yerden derin bir yara alır. Boranlar için ise artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

istanbullu-gelin-52-2-3

İSTANBULLU GELİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

istanbullu-gelin-52-2-4