Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 52. bölüm izle! İstanbullu Gelin 53. bölüm fragmanı yayınlandı!
İstanbullu Gelin 52. bölüm izle! İstanbullu Gelin 53. bölüm fragmanı yayınlandı!
İstanbullu Gelin 52. bölüm izleme linki haberimizde. Star TV'nin fenomen dizisi İstanbullu Gelin 53. bölüm fragmanı yayınlandı! İşte son bölümde neler oldu? sorusunun yanıtı ve yeni bölüme dair gelişmeler...
Magazin 2 Haziran 2018 - 08:41

İstanbullu Gelin 53. bölüm fragmanı yayınlandı Son bölümde neler olmuştu? soruları dün yayınlanan son bölümden sonra merak edilmeye başladı. İşte dün akşamki son bölüm özeti ve haberler…

istanbullu-gelin-53-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Boranlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Burcu'nun nikah masasındaki cevabı herkesi etkilerken Esma ve Garip'te büyük bir kırılmaya neden olur. Osman yaşadıklarından kendini suçlamaktadır fakat Faruk durumu kendi özelinde değerlendirince Süreyya ile çatışmaya girer. Faruk ve Süreyya'yı bir araya getirme kararı alan Senem ve Akif'i günün sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir. Tüm bu kaostan yararlanmak için adımlarını atan Adem en beklemediği yerden derin bir yara alır. Boranlar için ise artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

 

istanbullu-gelin-53-2

İstanbullu Gelin 53. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandıpı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. 

İSTANBULLU GELİN 53. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Son güncelleme: 15:51 - 05.06.2018