Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 6. bölüm 2. fragmanı izle: Esma Sultan kan ağlıyor
İstanbullu Gelin 6. bölüm 2. fragmanı izle: Esma Sultan kan ağlıyor
İstanbullu Gelin 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde baba olacağını öğrenen Faruk büyük bir mutlulukla bunu ailesiyle paylaşıyor.
Magazin 5 Nisan 2017 - 15:37

Star TV’nin cuma günlerine damga vuran dizisi İstanbullu Gelin’in 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Süreyya’nın Faruk’a “Hamileyim” demesinin ardından Faruk büyük bir sevinç yaşıyor. Bu sevincini tüm ailesiyle paylaşıyor. Esma Sultan mutluluk pozu verirken içi ise kan ağlıyor ve bu güzel gelişmeyi baltalamaya çalışıyor.

İstanbullu Gelin 6. bölümü ile 7 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Esma Sultan, Faruk'un sınırlarını zorlayacak büyük hamle! Esma Sultan, Faruk'un sınırlarını zorlayacak büyük hamlesini yapar. Önüne boşanma protokolü konulan Süreyya ise bunun hesabını Faruk'a sorar. Ancak bu hamle hiç de Esma Hanım'ın beklediği gibi sonuçlanmaz.

Faruk ve Süreyya Bursa'daki yeni hayatlarında Esma Sultan'la mücadele ederken Adem dört bir koldan Boran ailesini kıskacına alır. Başta Süreyya olmak üzere, Fikret'le kurduğu arkadaşlığı kademe kademe ilerletir. Annesi Reyhan'sa artık Esma'nın tam karşısındadır.

Yeni yaşamına alışmaya çalışan Süreyya, eski hayallerini Bursa'da hayata geçirmek için adım atar. Can dostu Dilara'yla başlamak istediği bu yolculuk, Süreyya'nın başına yeni problemler açar.

İpek hala Fikret'ten kaçmaya devam ederken, bu sır konak içinde yayılmaya başlar, Kıymet'in kızını korumak için verdiği nasihatler İpek'in başını daha da büyük derde sokar.

Fikret otogardaki şirket sahibinin Adem olduğunu büyük açılışta öğrenir. Yeni rakiplerinin kim olduğunu araştıran Faruk'un, aradığı tüm soruların cevabı ise hiç beklemediği bir anda üstelik Boran konağında karşısına çıkar.