Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 62. yeni bölüm fragmanı | önizleme yayınlandı! Süreyya öğreniyor! (İstanbullu Gelin 61. son bölüm izle…)
İstanbullu Gelin 62. yeni bölüm fragmanı | önizleme yayınlandı! Süreyya öğreniyor! (İstanbullu Gelin 61. son bölüm izle…)
İstanbullu Gelin son bölüm bu akşam ekrana geldi. Dizi biter bitmez de İstanbullu Gelin yeni bölüm ön izleme yayınlandı. Yeni bölümden ilk sahnede Süreyya Ülfet'in gizli odasına giriyor. İstanbullu Gelin’in yayınlanan 61. son bölümünde; Esma ile Garip’in evlilik telaşı ile Boran erkeklerinin gerginliği yarışıyor. Esma çok mutlu olsa da oğulları için her şeyden vazgeçebileceğini söylüyor. Adem boşanmaktan vazgeçiyor. Ülfet ise yine kötülük peşinde. Ancak yine Serap tehdidi ile karşılaşıyor. İstanbullu Gelin yeni bölüm (62. Bölüm) fragmanı geldi mi? İstanbullu Gelin 61. son bölüm izleme linki…
Sozcu.com.tr
Magazin 9 Kasım 2018 - 22:26

İstanbullu Gelin yeni sezon 61. son bölüm Star TV'de yayınlandı. İstanbullu Gelin 61. bölümde; Garip ile Esma Pazar kahvaltısında Fikret, Faruk, İpek ve Süreyya ile bir araya geliyor. İpek ile Süreyya gergin havayı dağıtmak için elinden geleni yapıyor. Ülfet kendini evindeki gizli odasına kilitliyor. Dışarı çıkar çıkmaz da Esma'ya yıkılmadığını göstermek için Boranlar’ı davete çağırıyor. Esma başta bu fikri sevmese de çocukları ile beraber gidiyor. Ülfet o gece sahte gülücükler saçarken Sedef yeniden ortaya çıkıyor. Ve ‘Ülfet Kavaklı'yı bir de benden dinleyin' diyor.  Konuşma seyrini iyi yönde değiştirse de Fikret’in dikkatinden kaçmıyor. Fikret, Sedef’in peşine düşüyor.İstanbullu Gelin 61. son bölümde neler yaşandı? İşte İstanbullu Gelin 62. yeni bölüm ön izlemesi…

İSTANBULLU GELİN 62. YENİ BÖLÜM FRAGMAN |ÖN İZLEME YAYINLANDI

 
İSTANBULLU GELİN 61. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ

Boranlar Pazar kahvaltısı için Garip'in evine gitmeye hazırlanıyor. Esma erkenden gidiyor. Faruk ile Fikret bu duruma çok bozuluyor. Süreyya ile İpek eşlerini sakinleştirmeye çalışıyor. Osman kahvaltıya gelmiyor. Çünkü Dilara'nın yanında. Esma Garip'in evinde kahvaltı hazırlıkları yapıyor. Garip, Esma ile eğleniyor. Ve Boranlar kahvaltıya geliyor. Esma, Süreyya ile İpek'ten güç alıyor. Faruk ve Fikret'in bakışlarından bile kaçmaya çalışıyor. Esma o kadar geriliyor ki hava durumundan bahsediyor. Süreyya Faruk'u sakinleştiriyor. Faruk kaçmayı başarıyor. Tüm ihale de Fikret'e kalıyor.

istanbullu-gelin-yeni

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

ADEM BOŞANMAKTAN VAZGEÇİYOR

Adem boşanma davasını temyize götürüyor. Dilara avukatından Adem'in davaya itiraz ettiğini öğreniyor. Boşanmanın iptal olduğunu duyan Dilara hemen panik oluyor. Adem ise evine çocuk odası yaptırıyor. Nazif bile odaya ne yapılacağını bilmiyor. Adem oda bitene kadar kimseye bir şey söylemiyor. Dilara hesap sormak için eve geldiği anda onu kolundan tutup bebek odasını gösteriyor.

istanbullu-gelin-fragman

FİKRET ÜLFET'İN SIRRINA ÇOK YAKIN

Ülfet'e kimse ulaşamıyor. Güneş çok panikliyor. Ülfet kendini evindeki gizli odaya kilitliyor.

Ülfet ortaya çıkıyor. Boranları kutlama gecesine davet ediyor. Esma başta kabul etmek istese de Fikret ‘ben senin yerinde olsam bu fırsatı kaçırmazdım' diyor. Esma ve Boralar davete katılıyor. Ülfet intikam almak için onları çağırsa da sürpriz bir misafirle karşılaşıyor . Bu misafir mikrofonu eline alığ ‘Ülfet Kavaklı'yı bir de benden dinleyin' diyor. Ancak birden konuşmasının seyrini Ülfet’in ne kadar alça gönüllü olduğu ve bir gecede insanın hayatını değiştirebileceği yönünde değiştiriyor. Serap sahneden inip Ülfet ile Güneş’e sarılıyor. Ancak Fikret’in gözü o sırada Sedef’in üzerinde ve bir sorun olduğunun farkında. Fikret Sedef’in peşinden gidip onunla tanışıyor.

Son güncelleme: 09:08 - 12.11.2018