Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Adem’in durumu kritik
İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Fikret ve Adem hastanede ölüm kalım savaşı veriyor ve Adem’in durumu çok ciddi. Tüm Boranlar’ın mutlu günleri gösteriliyor. Adem de bu mutlu tablonun içinde. Dilara, Süreyya ‘eğer uyanamazsa kaybolurum ben’ diyor. Faruk, Adem’e ‘hadi oyuna dön’ diye sesleniyor. İşte İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm fragmanları..
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Aralık 2018 - 23:05

İSTANBULLU GELİN 65. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 


İSTANBULLU GELİN 64. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

Faruk'un Adem'i davet etmesi Fikret'i çığırından çıkarıyor. Konuklar Adem'in evi bağışladığını sanıyor. Esma bu iddiaların uydurma olduğunu söyleyerek misafirlerini uğurluyor.

Fikret ağabeyine hesap soruyor. Osman da çok kızgın. Faruk'un kendi başına hareket etmesinden çok rahatsızlar. Faruk Adem'i kontrol altında tutmak istediğini söylüyor. Ama Fikret'in Adem'i görmeye bile tahammülü yok. Faruk en azından kalabalığın içinde sakin olmasını istiyor. Osman ağabeyleri kavga edince birden fenalaşıyor. Fikret'le Faruk'un kavgası da şimdilik sona eriyor

DİLARA ADEM'E YALAN SÖYLEDİĞİ İÇİN PİŞMAN

Süreyya eve giden Dilara'nın yanına gidiyor. Dilara, Adem'den çok şikayetçi ama ona yalan söylediği için de bir o kadar pişman. Çocuğuna Adem'in annesinin yaptığını yaptığını söylüyor. Hatta bebeğini aldırmayı bile düşündüğünü anlatıyor. Süreyya ise Adem'in iyileşme sürecinden umutludur. ‘Neden durup dururken konağı versin' diyor. Dilara Adem'in bebeği için yeni bir hayat kurmaya çalıştığının farkındadır.

‘ADEM VARSA BEN YOKUM'

Faruk'un Adem'e yaptığı teklif tüm ailenin tepkisini çekiyor. Esma eğer Adem şirkete girerse hisselerini Garip'e vereceğini söylüyor. Zaten Fikret de bu durumu hiç normal karşılayamıyor. Hisselerini Nurgül Hanım'a vermeyi ya da halka açmayı öneriyor. Faruk annesine ‘ben cezalandırılacak bir şey mi yaptım' diyor. Esma Fikret ile Faruk'un fikir ayrılıkları yüzünden bu noktada olduklarını söylüyor. Fikret'in Adem'le yüzleşmesi ise herkesi derinden sarsacak bir dönemin habercisi oluyor.