Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 66. yeni bölüm fragmanı geldi! Esma neye uğradığını şaşırıyor! (İstanbullu Gelin 65. son bölüm izle)
İstanbullu Gelin son bölüm bu akşam ekrana geldi. İstanbullu Gelin’in yayınlanan 65. son bölümünde; Esma hastanede Adem’in de olduğunu öğrenince kıyameti koparıyor. Dilara, Adem’e haksızlık ettiğini düşünerek üzüntüsüne üzüntü katıyor. Fikret ile Adem peş peşe iyileşiyorlar. Ama bu hastane macerası başka bir gerçeği ortaya çıkarıyor. O da Esma'nın hastalığı...Peki İstanbullu Gelin yeni bölüm (66. bölüm) fragmanı geldi mi? İstanbullu Gelin 65. son bölüm izleme linki…
Sozcu.com.tr
Magazin 7 Aralık 2018 - 22:36

İstanbullu Gelin yeni sezon 65. son bölüm Star TV'de yayınlandı. İstanbullu Gelin 65. bölümde; Adem ile Fikret'in hastanedeki savaşında ilk iyileşen Fikret oluyor. Ama Adem, Fikret kadar şanslı değil. Esma ile Faruk'un hastanedeki kavgası Dilara'nın üzüntüsünü daha da arttırıyor. Güneş her şeyden habersiz Adem için akşam yemeği hazırlıyor. Ayrıca Garip, Esma ile bir an önce evlenmek istiyor. Boran erkekleri bu kararla geriliyor. Asıl bomba ise son sahnede patlıyor. Doktora giden Esma Alzheimer olduğunu öğreniyor. İstanbullu Gelin 65. son bölümde neler yaşandı? İşte İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular…

istanbullu-gelin-yeni-bolum

İSTANBULLU GELİN 65. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ

Faruk ile Osman telaşla hastaneye gidiyor, yolda Esma'yı da arayarak haber veriyorlar. Süreyya da haberi İpek'e haber veriyor. Fikret'in kavgaya karıştığını ve hastanede olduğunu iletiyor. Herkes hastaneye koşuyor. Adem'in de ameliyatta olduğunu herkes orada öğreniyor. Esma, Adem'in orada olduğunu öğrenince ‘Allah kahretsin onu' diyerek haykırıyor. Dilara bu sözlerle daha da perişan oluyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

ESMA İLE FARUK ÇATIŞIYOR

Adem de Fikret de ameliyatta ve durumları ciddiyetini koruyor. Kapıda herkes perişan halde. Ama en kötü durumda olan da Dilara. Çünkü Esma dilini tutamıyor. ‘O uğursuz yüzünden benim oğlum gidiyor' diye haykırıyor. Faruk onu sakinleştirmeye çalışıyor. Ama Esma onu da suçluyor. Faruk adeta çileden çıkıyor. ‘Ben de insanım' diyerek annesine kızıyor. Süreyya, Faruk'un yanına giderek onu sakinleştirmeye çalışıyor. Annesinin onu suçlamadığını kendisini suçladığını söylüyor.

FİKRET İYİLEŞİYOR

Fikret'ten güzel haber geliyor. Doktor hayati bir tehlikesi olmadığını söylüyor. Esma ve diğerleri sevinçle birbirlerine sarılıyorlar. Adem ise hala ameliyatta. Onu merak eden ise sadece Dilara. Adeta dağılıyor. Ona yaptığı haksızlığa rağmen bebeğinin nasıl sahiplendiğini şimdi anlıyor.

istanbullu-gelin-izle

ADEM FİKRET KADAR ŞANSLI DEĞİL

Fikret kendine gelir gelmez Adem'i soruyor. Ama Adem onun kadar şanslı değil. Güneş ise her şeyden habersiz Adem'e yazıyor. Uzun bir mesaj atıyor ona. Akşam evde Adem için yemek hazırlıyor. Gözü de bir yanda telefonda. Adem'i arıyor ulaşamayınca da sesli mesaj bırakıyor.

istanbullu-gelin-fragmani

GARİP BİR AN ÖNCE EVLENMEK İSTİYOR

Garip yakın zamanda Esma ile evlenmek istiyor. Tabi bu karar Boran erkekleri üzerinde büyük bir gerginlik yaratıyor.

Son güncelleme: 21:10 - 11.12.2018