Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm fragmanı geldi! Süreyya bir sır daha öğreniyor! (İstanbullu Gelin 68. son bölüm izle)
İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm fragmanı geldi! Süreyya bir sır daha öğreniyor! (İstanbullu Gelin 68. son bölüm izle)
İstanbullu Gelin son bölüm bu akşam ekrana geldi. İstanbullu Gelin’in yayınlanan 68. son bölümünde; Esma ile Garip evliliği ‘kim nerede yaşayacak’ sorusunu gündeme getiriyor. Faruk ve Fikret yeni bir yol çizmek istiyor. Süreyya ise Esma ‘nın en büyük dayanağı. Süreyya bir yandan orta yolu bulmaya çalışırken diğer yandan da Senem’in Güneş ile ilgili sırrına ortak olmak zorunda kalıyor. İstanbullu Gelin yeni bölüm (69. bölüm) fragmanı geldi mi? İstanbullu Gelin 68. son bölüm izleme linki…
Sozcu.com.tr
Magazin 28 Aralık 2018 - 22:25

İstanbullu Gelin yeni sezon 68. son bölüm Star TV'de yayınlandı. İstanbullu Gelin 68. bölümde; Garip ile Esma nikah masasına oturuyor. Faruk nikahtan önce annesi ile konuşarak onun içini rahatlatıyor. Ama bu konuşmaya ragmen evden ayrılmak istiyor. Süreyya'ya göre Boran erkeklerini ikna edecek kişi Garip. Öte yandan Dilara ile Güneş'in karşılaşması Senem'de büyük panik yaratıyor. Bu büyük sırrı Süreyya ile paylaşarak ondan destek istiyor. İstanbullu Gelin 68. son bölümde neler yaşandı? İşte İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular…

İSTANBULLU GELİN 69. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


İSTANBULLU GELİN 68. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ

Esma ile Garip'in evliliği Boran erkeklerini evden ayrılmaya yöneltiyor. Süreyya Faruk'u konakta kalmak için ikna etmeye çalışıyor. Esma'nın ne kadar üzüldüğünün de farkında. Süreyya, Esma Sultan ile konuşarak en mağdur kişinin Garip olduğunu ve çocukları ikna edecek kişinin de Garip olduğunu söylüyor. Diğer yandan da konağın kadınları gelin hamamı yapmak istiyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

DİLARA'DAN GÜNEŞ'İ YIKAN SÖZLER

Güneş ile Dilara yan yana geliyor. Önce havadan sudan konuşuyorlar. Bu tuhaf karşılaşmadan ikisi de rahatsız. Dilara cinsiyet sorusuna ‘babası yok diye kendini göstermedi' diye cevap veriyor. Ayrıca Adem'in ondan daha heyecanlı olduğunu söylüyor. Ayrıca Dilara zor bir dönemden geçtiklerini söylüyor ve bebeğin ilişkiye iyi geleceğini düşündüğünü anlatıyor.

istanbullu-gelin-fragmani-izle

FİKRET ADEM'İ NİKAHA DAVET EDİYOR

Fikret, Adem'in yanına gidiyor. Fikret kendinden kurtulma şansının olduğunu ama kendisinin böylesini tercih ettiğini söylüyor. Havadan sudan söz ediyorlar. Fikret, Adem'e Garip ile Esma'nın evlilik davetini veriyor. Adem alaylı şekilde davet aldığı için seviniyor, ama reddediyor.

SÜREYYA HİÇ İSTEMEDİĞİ BİR SIRRA ORTAK OLUYOR

Senem, Güneş'in Adem ile yakınlaştığını anlatıyor. Ayrıca Güneş'le konuştuğunu söylüyor. Süreyya Dilara'ya gerçekleri anlatmak istiyor. Senem, Güneş'in kimliğini saklayıp Dilara'yı Adem'den uzaklaştırmayı öneriyor. Çünkü Adem'den artık ona yar olmayacağını anlatıyor.

istanbullu-gelin-izle

GELİN HAMAMI SÜRPRİZİ

Gelin hamamı zamanı geliyor. Esma, Senem'e zenne konusunda şaka yamayı ihmal etmiyor. Eğlence tavan yapıyor. Senem'e göre her trajedinin arkasında bir komedi var. Ve hamamın olmazsa olması keseci de gelince Senem zor anlar yaşıyor.

ESMA'DAN YENİ KARAR

Herkes değişen hayatlarına kendince tutunabilmek için çözüm yolları aramaktayken Esma dengeleri değiştirecek bir karar alır.

Son güncelleme: 23:39 - 26.02.2019