Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 7. bölüm fragmanı izle: Esma Sultan Süreyya sayesinde kurtuluyor
İstanbullu Gelin 7. bölüm fragmanı izle: Esma Sultan Süreyya sayesinde kurtuluyor
İstanbullu Gelin 7. bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Esma Sultan Süreyya sayesinde hayata dönüyor.
Magazin 8 Nisan 2017 - 14:52

Star TV’nin cuma günleri ilgiyle izlenen dizisi İstanbullu Gelin’in 7. bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde kalp krizi geçiren Esma Sultan Süreyya sayesinde hastaneye kaldırılıyor ve hayata tutunuyor. Fakat Esma Sultan’ın Süreyya’ya bakışı değişmiyor. Öte yandan Faruk, Adem’in yakasına yapışıyor.

 

İstanbullu Gelin 7. bölümü ile 17 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Adem Sezgin, Boran Konağına girmiş kendini taktim etmiştir. Faruk'un her yerden soruşturduğu rakibi sofrasındadır. Yeni komşuları olarak karşısına çıkan Adem'in, rakip firma sahibinden çok daha fazlası olduğunu anlayan Faruk öfkesine hakim olmakta zorlanır. Yemek masasında Adem ile Faruk arasında yaşanan soğuk savaştan tüm konak nasibini alır.

Faruk'un, asıl bilmediği ise Esma Hanım'ın aralarına girdiği eski aşkı Begüm'ün Bursa'ya dönmüş olmasıdır. Süreyya ve Faruk arasında aşkın tekrar güçlendiği bir dönemde, gelen bu misafir bütün geleceklerini etkileyecektir. Esma Sultan ise Kıymet'ten duyduklarıyla bütün oklarını İpek'e çevirir. Konağın kıymetli gelini İpek, Esma Sultan'ın onun için hazırladığı büyük sürprizle, hayatının dönüm noktasını yaşar…

Süreyya ve Faruk'un hayatlarının en mutlu günü ise beklenmedik bir gelişme ile kabusa dönüşür.

Son güncelleme: 14:53 - 08.04.2017