Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 71. yeni bölüm 2. fragmanında Faruk’tan Adem’e şaşırtan söz! (İstanbullu Gelin 71. yeni bölüm fragmanı izle)
İstanbullu Gelin 71. yeni bölüm 2. fragman bugün yayınlandı .Yeni fragmanda; Dilara okulun tuvaletinde kilitli kalıyor. Adem’i arayıp doğumun başladığını söylüyor. Adem o sırada Adem’in yanında. İkisi beraber Dilara’ya koşuyor. Fikret’le Adem’i bir arada gören Dilara çok şaşırıyor. Hastaneye gidince doğum gerçekleşiyor. Fikret, Adem’in iyi bir baba olacağını düşünüyor. Süreyya ile de kucaklaşan Adem çok mutlu. İşte İstanbullu Gelin 71. Yeni bölüm fragmanları…
Sozcu.com.tr
Magazin 7 Şubat 2019 - 23:12

İSTANBULLU GELİN 71. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


İSTANBULLU GELİN 70. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ

İpek ağlayarak eve geliyor. Esma Fikret'in sadece tepkisini gösterme şeklinde hata olduğunu söylüyor. İpek suçlandığı şeyi kabul edemiyor. Esma, İpek'in hatasını kabul etmesini istiyor. İpek'in kalbi paramparça oluyor ve eski konuları açıyor. Esma geçmişten söz etmesine kızıyor. Süreyya da İpek'in yanında. İpek, Fikret'in çekip gitmesinin bile hesabını kendisinin vermesine dayanamıyor. Odasına gidip eşyalarını topluyor. İpek artık bu evde nefes alamadığını söylüyor. Nurgül'ü çağırıyor, çocukların eşyalarını hazırlamasını istiyor. İpek öfkeyle annesine gitmek istemiyor. Nurgül de Fikret'i savunuyor. Daha doğrusu Fikret'in hazırladığı sürprizden söz ediyor. Nurgül, Fikret'in çocuk gibi hevesli olduğunu söylüyor. İpek sakinleşiyor. Nurgün bir bir her şeyi anlatıyor ve Fikret'in ona aşık olduğunu söylüyor. Ayrıca son kez Fikret'i anlamaya çalışmasını istiyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

FİKRET, ADEM'LE DERTLEŞİYOR

Fikret yaşadığı akşamı ve Okan'ın sözlerini düşünüyor. Adem de Fikret'in olduğu mekana geliyor ve Fikret'in yanına gidiyor. Fikret bu tesadüfü ‘kötü' olarak adlandırıyor. Adem mahkeme öncesi kafa dağıtmaya geldiğini söylüyor. Fikret'in daveti ile Adem masaya oturuyor. Fikret, Faruk'un telefonlarına cevap vermiyor. Fikret, Adem'e hem Okan'dan hem de Faruk'tan dert yanıyor. Adem temkinli yaklaşıyor ama Okan'dan da hoşlanmadığını söylüyor. Fikret duydukları ile rahatlıyor. Ağabeyinin Okan ısrarına kızıyor. Adem aileden olup olmadığını soruyor, Fikret bunun cevabının onda olmadığını soruyor. Ayrıca aynı masada oturdukları için hala bir umut olduğunu da söylüyor.

OKAN: BEN ARTIK YOKUM

Okan, Faruk arayınca onu tersliyor. Fikret yaşananları öğrenmek istiyor. Ama Okan, Fikret'e tolerans gösterdiğini ama artık tahammülünün olmadığını söylüyor. Faruk onu sakinleştirmeye çalışsa da Okan, ‘artık ben yokum' diyerek kestirip atıyor. Faruk asistanından Okan ile İpek'in neden otelde olduğunu çaktırmadan öğreniyor. Süreyya da Faruk'un yanına geliyor. Faruk, Fikret'in yine kafasının dikine gittiğini söylüyor. Faruk ve Süreyya İpek'in haklı olduğunu düşünüyor. Faruk, Fikret'e olan öfkesini Süreyya ile dertleşerek dindirmeye çalışıyor. Süreyya, Fikret'le İpek'in barışacağını düşünüyor. Çünkü ona göre öfke varsa sevgi var.

Güneş, bilgisayarında Adem'in Bursa'da ev aradığını görüyor. Adem'in onu bırakıp gitmesinden korkuyor.

İPEK: BEN BU FİKRET'İ ÇOK ÖZLEMİŞİM

Fikret akşam eve geliyor. İpek de uyumadan onu bekliyor. Fikret bir açıklama yapmaya çalışırken, İpek ‘bana sürpriz mi yapacaktın' diyor. Fikret de her şeyi eline yüzüne bulaştırdığını söylüyor. Fikret, İpek'e sürprizini anlatıyor hem de tüm ayrıntıları ile. Sarı balonlardan ona aldığı güle kadar her şeyi anlatıyor. İpek gözyaşlarını tutamıyor. Aşk dolu sözlerden sonra İpek ve Fikret barışıyor.

İPEK İLE FİKRET'İN KAVGASI BÜYÜYOR

İpek sabah uyandığında işe gitmeyi düşündüğünü ve Okan'dan özür dilemeleri gerektiğini söyleyince Fikret yeniden deliriyor. Yeniden tartışmaya başlıyorlar. Fikret, İpek'in Okan'la çalışmasını istemiyor. İpek, Okan'la çalışacağını söylüyor. Bağrışlarını Esma ile Garip bile duyuyor. İpek ‘bitti, buraya kadar' diye bağırıyor. Fikret, Okan'ı işyerinden gönderdikten sonra istediği kadar çalışabileceğini söylüyor. İpek bir kez daha eşyalarını hazırlamaya başlıyor. Annesini arayıp ona geleceğini haber veriyor.

ADEM DEĞİŞİYOR

Adem, Dilara ile boşanma davası sonrası Güneş'e gidiyor. Elinde de onun için aldığı hediye var.

 

Son güncelleme: 10:07 - 08.02.2019