Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 71. yeni bölüm fragmanı geldi! İstanbullu Gelin son bölümde ipler kopuyor! (İstanbullu Gelin 70. son bölüm izle)
İstanbullu Gelin son bölümde doruğa tırmanan heyecan birçok detayın merak edilmesine neden oldu. İstanbullu Gelin 70. son bölüm bu akşam ekrana geldi. İstanbullu Gelin'de yaşanan fırtına Adem ile Fikret’in de ilişkisini geliştiriyor. Güneş, Adem ile ilgili şüpheye düşse de aldığı yanıldığını kısa sürede anlıyor. İstanbullu Gelin’in yayınlanan 70. son bölümünde; İpek ve Fikret büyük bir sınavdan geçiyor.
Sozcu.com.tr
Magazin 1 Şubat 2019 - 23:30

İstanbullu Gelin’de son bölüm heyecan yarattı. İstanbullu Gelin yeni sezon 70. son bölüm Star TV'de yayınlandı. İstanbullu Gelin 70. bölümde; İpek ile Fikret fırtınası ortalığı kasıp kavuruyor. Esma'nın oğlundan taraf olması İpek'i gemileri yakacak noktaya getirse de Nurgül, Fikret'in sürprizinden söz ediyor. Aşk bir kez daha kendini gösterse de kavga devam ediyor. Faruk, Okan ve İpek'in neden otelde olduğunu öğreniyor ve Fikret'e öfkesi artıyor. Fikret ise tesadüfen karşılaştığı Adem'le dertleşiyor. Bu dertleşme yeni bir sayfayı da beraberinde getiriyor. Adem hem Güneş ile yeni biri olma yolunda ilerliyor hem de Dilara ile olan evliliğini bitiriyor.

İSTANBULLU GELİN 70. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ

İpek ağlayarak eve geliyor. Esma Fikret'in sadece tepkisini gösterme şeklinde hata olduğunu söylüyor. İpek suçlandığı şeyi kabul edemiyor. Esma, İpek'in hatasını kabul etmesini istiyor. İpek'in kalbi paramparça oluyor ve eski konuları açıyor. Esma geçmişten söz etmesine kızıyor. Süreyya da İpek'in yanında. İpek, Fikret'in çekip gitmesinin bile hesabını kendisinin vermesine dayanamıyor. Odasına gidip eşyalarını topluyor. İpek artık bu evde nefes alamadığını söylüyor. Nurgül'ü çağırıyor, çocukların eşyalarını hazırlamasını istiyor. İpek öfkeyle annesine gitmek istemiyor. Nurgül de Fikret'i savunuyor. Daha doğrusu Fikret'in hazırladığı sürprizden söz ediyor. Nurgül, Fikret'in çocuk gibi hevesli olduğunu söylüyor. İpek sakinleşiyor. Nurgün bir bir her şeyi anlatıyor ve Fikret'in ona aşık olduğunu söylüyor. Ayrıca son kez Fikret'i anlamaya çalışmasını istiyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

OKAN: BEN ARTIK YOKUM

Okan, Faruk arayınca onu tersliyor. Fikret yaşananları öğrenmek istiyor. Ama Okan, Fikret'e tolerans gösterdiğini ama artık tahammülünün olmadığını söylüyor. Faruk onu sakinleştirmeye çalışsa da Okan, ‘artık ben yokum' diyerek kestirip atıyor. Faruk asistanından Okan ile İpek'in neden otelde olduğunu çaktırmadan öğreniyor. Süreyya da Faruk'un yanına geliyor. Faruk, Fikret'in yine kafasının dikine gittiğini söylüyor. Faruk ve Süreyya İpek'in haklı olduğunu düşünüyor. Faruk, Fikret'e olan öfkesini Süreyya ile dertleşerek dindirmeye çalışıyor. Süreyya, Fikret'le İpek'in barışacağını düşünüyor. Çünkü ona göre öfke varsa sevgi var.

Güneş, bilgisayarında Adem'in Bursa'da ev aradığını görüyor. Adem'in onu bırakıp gitmesinden korkuyor.

FİKRET, ADEM'LE DERTLEŞİYOR

Fikret yaşadığı akşamı ve Okan'ın sözlerini düşünüyor. Adem de Fikret'in olduğu mekana geliyor ve Fikret'in yanına gidiyor. Fikret bu tesadüfü ‘kötü' olarak adlandırıyor. Adem mahkeme öncesi kafa dağıtmaya geldiğini söylüyor. Fikret'in daveti ile Adem masaya oturuyor. Fikret, Faruk'un telefonlarına cevap vermiyor. Fikret, Adem'e hem Okan'dan hem de Faruk'tan dert yanıyor. Adem temkinli yaklaşıyor ama Okan'dan da hoşlanmadığını söylüyor. Fikret duydukları ile rahatlıyor. Ağabeyinin Okan ısrarına kızıyor. Adem aileden olup olmadığını soruyor, Fikret bunun cevabının onda olmadığını soruyor. Ayrıca aynı masada oturdukları için hala bir umut olduğunu da söylüyor.

istanbullu-gelin-izle

 

İPEK: BEN BU FİKRET'İ ÇOK ÖZLEMİŞİM

Fikret akşam eve geliyor. İpek de uyumadan onu bekliyor. Fikret bir açıklama yapmaya çalışırken, İpek ‘bana sürpriz mi yapacaktın' diyor. Fikret de her şeyi eline yüzüne bulaştırdığını söylüyor. Fikret, İpek'e sürprizini anlatıyor hem de tüm ayrıntıları ile. Sarı balonlardan ona aldığı güle kadar her şeyi anlatıyor. İpek gözyaşlarını tutamıyor. Aşk dolu sözlerden sonra İpek ve Fikret barışıyor.

istanbull-gelin-fragman

İPEK İLE FİKRET'İN KAVGASI BÜYÜYOR

İpek sabah uyandığında işe gitmeyi düşündüğünü ve Okan'dan özür dilemeleri gerektiğini söyleyince Fikret yeniden deliriyor. Yeniden tartışmaya başlıyorlar. Fikret, İpek'in Okan'la çalışmasını istemiyor. İpek, Okan'la çalışacağını söylüyor. Bağrışlarını Esma ile Garip bile duyuyor. İpek ‘bitti, buraya kadar' diye bağırıyor. Fikret, Okan'ı işyerinden gönderdikten sonra istediği kadar çalışabileceğini söylüyor. İpek bir kez daha eşyalarını hazırlamaya başlıyor. Annesini arayıp ona geleceğini haber veriyor.

ADEM DEĞİŞİYOR

Adem, Dilara ile boşanma davası sonrası Güneş'e gidiyor. Elinde de onun için aldığı hediye var.

Son güncelleme: 11:23 - 26.02.2019