Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 77. yeni bölüm 2. fragman: Esma savaş boyalarını hazırlıyor! (İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı izle)
İstanbullu Gelin 77. yeni bölüm 2. fragman: Esma savaş boyalarını hazırlıyor! (İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı izle)
İstanbullu Gelin 77. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. Star TV'de yayınlanan İstanbullu Gelin'in yeni bölüm fragmanında; Boran kardeşerin yeni eğlencesi Osman oluyor. Osman'ın sevgilisi istenmeyen 1. gelin olarak ilan ediliyor. Süreyya durumun farkında, Esma tedirgin. Hatta Esma, Osman'ın kendini üzemeyeceğini, üzerse de savaş boyalarını takınacağını söylüyor. Ve Boran kardeşlerin gecesine Boran kadınları baskın yapıyor. Gördükleri manzara karşısında şok oluyorlar. İşte İstanbullu Gelin 77. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 20 Mart 2019 - 23:42

İSTANBULLU GELİN 77. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

 

İSTANBULLU GELİN 77. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 76. BÖLÜM ÖZETİ…

Faruk yanlışlıkla asistanı Özgür’e mesaj atıyor. Aslında Süreyya’ya atmak istediği bu mesaj Özgür’ün Faruk ile ilgili hislerini alevlendiriyor. Faruk hata yaptığını anladığında durumu Özgür’e izah etmek için yanına gidiyor. Ama Özgür mesajın mutluluğu ile Faruk’u öpüyor. O sırada otele gelip Faruk’a sürpriz yapmak isteyen Süreyya da onları görüyor. Süreyya gördüğü manzara karşısında adeta şok geçiriyor. Faruk da aslında benzer bir şok yaşıyor. Hem Özgür’ün onu öpmesine hem de Süreyya’nın onları görmesine inanamıyor. Ama daha bu şoku atlatamadan Süreyya’ya bir açıklama yapması gerekiyor. Süreyya elleri titreye titreye istiyor bu açıklamayı. Faruk olanları anlatıyor. Ama Süreyya bir mesajla kocasının dudaklarına yapışan bu kızın neyden yüz bulduğunu anlamak istiyor. İşte ipler de burada kopuyor. Faruk, Süreyya kadar şaşkın olduğunu ve asla onu aldatmayacağını anlatmaya çalışıyor. Faruk, Süreyya’nın ona inanmamasına da öfkeleniyor. Ama Süreyya onu anlayacak durumda değil. Sadece durumu sindirmeye çalışıyor. Esma Sultan da Faruk’un Süreyya’dan özür dileyişini duyuyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

ADEM VE FİKRET İÇİN YENİ SAYFALAR

İpek ve Fikret için yeni açılan sayfa aynı sevinçle yazılmaya devam ediyor. Yeniden evlenen her şeye en baştan başlayan çift adeta balayını da yeniden yaşıyor. Bu sırada Adem de Dilara ile olan sorunlarını çözmek için ilk adımı atmıştı. Sıra şimdi Güneş’i ailesi ile tanıştırmaya geliyor. Dilara ne kadar zor olsa da Adem’in mantıklı davranışları karşısında o da mantıklı olmaya başlıyor.

ÖZGÜR HASTANEYE KALDIRILIYOR

Süreyya’nın Faruk ile Özgür’ü birlikte gördükten sonra kopan fırtınadan Özgür de nasibini alıyor. Özgür hastaneye kaldırılıyor. Bunu duyan Okan kendini Boranlar’ın konağında buluyor.