Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 8. bölüm 2. fragmanı izle: Begüm harekete geçiyor
İstanbullu Gelin 8. bölüm 2. fragmanı izle: Begüm harekete geçiyor
İstanbullu Gelin 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Begüm ile Süreyya ilk kez karşılaşıyorlar.
Magazin 20 Nisan 2017 - 11:44

Star TV’nin yeni dizisi İstanbullu Gelin’in 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Faruk’un eski sevigilisi Begüm ile Süreyya ilk kez karşılaşıyorlar ve diyaloğa giriyorlar. Begüm, Süreyya’nın gözlerindeki aşkı görüyor ve daha da hüzünleniyor. Faruk ile Sürayya’yı baş başa ve mutlu şekilde gören Begüm şok bir gerçeği de açıklayacağını söylüyor.

İstanbullu Gelin 8. bölümü ile 21 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

Süreyya'nın kendinden emin konuşması sonrası yere düşüp bayılan Esma hastaneye kaldırılır. Boran erkekleri annelerinin ilk defa yıkıldığını görmüştür. Süreyya ile yaşanan gerginliği bilmeyen Faruk bu hastalığın altındaki sebebi merak etmektedir. Süreyya kendisini suçlayıp vicdan azabı yaşarken Esma asla kaybeden taraf olmayacağını gösteren bir oyun içerisindedir.

Fikret ile İpek'in arasında yaşanan tatsız olay ikisinin de farklı adımlar atmasına neden olur. İpek artık annesinin de verdiği destek ile Boran konağında varlığını hissettirmeye başlayacaktır. Murat etkisinden çıkmadığı Zeynep ile yakınlaşmaya çalışırken hoşlanmayacağı bir manzara ile karşılaşır. Öfkesinin dindireceği yer ise yine Bade'nin kolları olacaktır.
Adem'e hiç güvenmeyen Faruk kaldırdığı her taşın altından onun çıktığını gördükçe delirir. Adem'in ise Faruk'u köşeye sıkıştıracak bir planı vardır.