Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 8. bölüm fragmanı izle: Faruk’u şoke edecek gerçek!
İstanbullu Gelin 8. bölüm fragmanı izle: Faruk’u şoke edecek gerçek!
İstanbullu Gelin 8. bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Faruk'u şoke een bir gerçek ortaya çıkıyor.
Magazin 18 Nisan 2017 - 11:32

Star TV’nin ekranlara ilk bölümden itibaren damga vuran dizisi İstanbllu Gelin’in 8. bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Begüm’ün yıllardır Faruk’tan sakladığı çocuğu gün yüzüne çıkıyor. Faruk bir çocuğu olduğunda nasıl bir tepki verecek merak konusu… Öte yandan Adem ile Faruk arasındaki gerilim de iyice tırmanmaya başlıyor.

İstanbullu Gelin 8. bölümü ile 21 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Süreyya'nın kendinden emin konuşması sonrası yere düşüp bayılan Esma hastaneye kaldırılır. Boran erkekleri annelerinin ilk defa yıkıldığını görmüştür. Süreyya ile yaşanan gerginliği bilmeyen Faruk bu hastalığın altındaki sebebi merak etmektedir. Süreyya kendisini suçlayıp vicdan azabı yaşarken Esma asla kaybeden taraf olmayacağını gösteren bir oyun içerisindedir.

Fikret ile İpek'in arasında yaşanan tatsız olay ikisinin de farklı adımlar atmasına neden olur. İpek artık annesinin de verdiği destek ile Boran konağında varlığını hissettirmeye başlayacaktır. Murat etkisinden çıkmadığı Zeynep ile yakınlaşmaya çalışırken hoşlanmayacağı bir manzara ile karşılaşır. Öfkesinin dindireceği yer ise yine Bade'nin kolları olacaktır.
Adem'e hiç güvenmeyen Faruk kaldırdığı her taşın altından onun çıktığını gördükçe delirir. Adem'in ise Faruk'u köşeye sıkıştıracak bir planı vardır.