Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 81. Yeni bölüm fragmanı geldi! Süreyya için yüzleşme vakti (İstanbullu Gelin 80. Son bölüm izle)
İstanbullu Gelin 81. Yeni bölüm fragmanı geldi! Süreyya için yüzleşme vakti (İstanbullu Gelin 80. Son bölüm izle)
İstanbullu Gelin 80. son bölümü ile ekrana geldi. İstanbullu Gelin son bölümde; Faruk'un restoren kararı Süreyya ve onun için yeni bir dönemin başlangıcı oluyor. Süreyya bir yandan çok mutlu olurken diğer yandan iç huzursuzluk yaşıyor. Dilara ile Mert yakınlaşması Adem'e takılıyor. Güneş bile Adem'in kıskançlık yaptığını anlıyor. Adem’in öfkesi Fikret’le de arasında ekstra gerilime neden oluyor. Süreyya geçmişini hatırlatan anılardan sonra bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculukta geçmişinden birinin karşısına dikiliyor. İstanbullu Gelin 81. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte İstanbullu Gelin Son Bölüm özeti…
Sozcu.com.tr
Magazin 12 Nisan 2019 - 23:03

İSTANBULLU GELİN 81. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

 

İstanbullu Gelin son bölümü ile Star TV'de yayınlandı. Yayınlanan 80. bölümde; Faruk heyecanla yeni bir işe girmenin, iç huzura kavuşmanın mutluluğunu yaşarken Süreyya’nın içi buruk tam olarak sevinemiyor. Esma Osman’a çok ağır bir darbe indiriyor, sevdiği kadın Osman’a ‘bizden olmaz’ diyerek veda ediyor. Adem ile Güneş’in arası Dilara’nın Mert ile yakınlaşması yüzünden açılıyor. Süreyya geçmişine yaptığı yürüyüşte önemli bir yüzleşme yaşıyor. Peki İstanbullu Gelin 80. Son bölümde başka neler yaşandı? İşte merak edilen tüm detaylar…

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 80. BÖLÜM ÖZETİ

Faruk yeni bir restoran açmaya karar veriyor. Adem, Faruk’un yaptığına inanamıyor. Hatta Faruk’un sıfırdan başlama cesaretini takdir ediyor. Faruk çok zorda kalmadıkça geri vitesi kullanmadığını söylüyor. Fikret ağabeyine sırtını yaslamaya alışkın olduğunu itiraf ediyor. Ama Faruk ona çok inanıyor. Ve Faruk yeni hayatına atacağı ile adımı Süreyya ile atmak istiyor. Karısını davet ettiği kapalı, kullanılmayan restoranda sürprizini yapıyor. Süreyya kapıda gördüğü yazı ile darmaduman oluyor. Çünkü Faruk restorana Süreyya’nın babasının restoranının adını veriyor. Süreyya ikinci sürprizi içeride gördüğü aile fotoğrafı ile yaşıyor. Faruk'un heyecanına ortak olmaya çalışan Süreyya'nın tanımlayamadığı bir iç huzursuzluğu var.

ADEM DİLARA’YI KISKANIYOR

Mert ile Dilara’nın arasında filizlenen yeni duygular yeşermeye başlıyor. Süreyya da Mert ile tanışıyor. Bu arada Adem’in akşam Umut’la kalma istediği Dilara’ya Mert’in teklifini kabul ettiriyor. Ama Dilara, Mert'e ve kendisine bir şans vermeye karar vermişken Adem'le yüzleşmek zorunda kalıyor. Dilara ile Mert yakınlaştığı bir anda Adem onları görüyor ve Mert gidince arıza çıkarıyor. Dilara onun hayatına karışmayacağını söylese de Adem kendinden geçiyor. Güneş’e durumu anlatmaya çalışsa da o da Adem’in Dilara’yı kıskandığını anlıyor ve bunu söylüyor da.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

ESMA’DAN OSMAN’A AĞIR DARBE

Esma’nın hafızası yeniden kendini gösteriyor. Osman ve sevgilisi öpüşürken onları yakalıyor. Çılgına dönen Esma ortalığı birbirine katıyor. Hatta Anastasia’nın boğazına yapışıp ‘sen ne yapıyorsun’ diyerek hesap soruyor. Anastasia ağlayarak konaktan çıkıyor. Osman’a veda eden Anastasia giderken ‘bizden olmaz’ diyor.

SÜREYYA’NIN GEÇMİŞE YOLCULUĞU

Sürreyya Faruk’un restoran hamlesinden sonra geçmişe doğru bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculukta kapısına gittiği bir kadın Süreyya’yı görünce eliyle ağzını kapatarak büyük şaşkınlık yaşıyor.

Son güncelleme: 23:08 - 16.04.2019