‘Kızlar oğullarım size emanet!’ İstanbullu Gelin 82. yeni bölüm fragmanları yayında

İstanbullu Gelin 82. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında; Konakta bebek heyecanı yaşanıyor. Adem ve Güneş, Dilara ile sevgilisi ile karşılaşıyor. İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında Faruk ile Süreyya Yaz ile mutluluğu bir kez daha yakalıyor. Esma bu anları büyük sevinçle izliyor. İşte İstanbullu Gelin 82. yeni bölüm fragmanı...

‘Kızlar oğullarım size emanet!’ İstanbullu Gelin 82. yeni bölüm fragmanları yayında

İSTANBULLU GELİN 82. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN


İSTANBULLU GELİN 82. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 81. BÖLÜM ÖZETİ

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

Geçmişine doğru bir yolculuğa çıkan Süreyya gözyaşları ile kucaklanıyor. Süreyya gittiği evde çocukluğundan anılar hatırlıyor. Gergin halleri her halinden belli olan Süreyya annesi ile babasının onu küçükken zaman zaman bıraktığı kadından o günleri anlatmasını istiyor. Süreyya fotoğraflara bakıp o günlere ait anıları dinliyor. Kemana olan ilgisinin de o zamanlardan geldiğini anlıyor ama hatırlamıyor. Süreyya annesine ait bir kutu buluyor. Annesinden kalan bu yadigar onu mutlu ediyor. Bu sırada Faruk mekanı açıyor. Tüm Boranlar bir masa etrafında toplanıyor. Süreyya akşam saatlerinde onlara katılabiliyor. Faruk orayı açma fikrinin nasıl oluştuğunu anlatıyor ve ailesinden aldığı ilhamı vurguluyor. Süreyya ise kafasında sorularla kutuyu açmaya gidiyor. Kutuda bir kartpostal buluyor. Bir de eski bir bez bebek. Ama en önemlisi de bulduğu not defteri oluyor. Annesinin yazdığı günlüğü okumaya başlıyor. Annesinin restoran işletirken Süreyya ile baş edemediğini öğreniyor. Hatta annesinin ‘Keşke Süreyya’yı doğurmasaydım’ sözlerini okuyor. Süreyya geçmişi ile baş etmekte çok zorlanıyor.

SÜREYYA BUNALIMA GİRİYOR

Kendini odasına kapatan Süreyya’ya derman olmak isteyen Faruk onunla konuşmaya çalışıyor. Süreyya ağlayarak ‘ben kimim’ diye soruyor. Kimlik bunalımına giren Süreyya’yı düştüğü yerden kaldırmaya çalışan Faruk bir yandan ona sarılıyor. Süreyya, Faruk ile bile duygularını paylaşmak istemiyor.

SÜREYYA YENİ BİR SIR ÖĞRENİYOR

Faruk sonunda restoran ile Süreyya arasında bir bağ olduğunu fark ediyor. Aslında bu konuyu Dilara’dan öğreniyor. Süreyya ise geçmişi deşmeye devam ediyor ve hiç beklemediği bir sırla daha karşılaşıyor. Tekrar gittiği bakıcı kadından kaza sırasında teyzesinin de orada olduğunu öğreniyor. Süreyya öfke ile doluyor. Oradan çıkışta soluğu teyzesinde alan Süreyya’nın ilk sözü ‘ne saklıyorsun’ oluyor.