Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 83. yeni bölüm fragmanı geldi! Esma bir atak daha geçiriyor! (İstanbullu Gelin 82. son bölüm izle)
İstanbullu Gelin 83. yeni bölüm fragmanı geldi! Esma bir atak daha geçiriyor! (İstanbullu Gelin 82. son bölüm izle)
İstanbullu Gelin 82. son bölümü ile ekrana geldi. İstanbullu Gelin son bölümde; Süreyya yeniden kızı ve Faruk ile hayata tutunmaya çalışıyor. Bu durum Boranlar'ı özellikle de Esma'yı sevindiriyor. Gülistan'ın gebelik haberi de alınınca konakta bahar havası esiyor. Bu sırada Adem ile Dilara sevgilileri ile pişti oluyor. Ama bu sefer birbirlerini olgunlukla karşılıyorlar. Esma için artık devir teslim zamanı geliyor. Süreyya ile duygusal bir konuşma gerçekleştiren Esma geçirdiği son atak ile aile üyelerini şaşkına çeviriyor. İstanbullu Gelin 83. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte İstanbullu Gelin Son Bölüm özeti…
Sozcu.com.tr
Magazin 26 Nisan 2019 - 22:49

İSTANBULLU GELİN 83. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


İstanbullu Gelin son bölümü ile Star TV'de yayınlandı. Yayınlanan 82. bölümde; Süreyya yeniden gülücükler saçıyor. İçi hala buruk ve hala çok zorlanıyor ama ailesi ona ayrı bir güç veriyor. Esma artık sona doğru yaklaştığını hissediyor ve Süreyya ile konuşarak görevlerini ona devrediyor. Garip sevdiği kadını kaybetmekten çok korkuyor. Ve ansızın gelen atak haberi herkesi yıkıyor. Esma kimseyi tanımıyor. Peki İstanbullu Gelin 82. Son bölümde başka neler yaşandı? İşte merak edilen tüm detaylar…

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 82. BÖLÜM ÖZETİ

Süreyya geçmişi ile yüzleşiyor. Bu yüzleşme onun için tam bir bocalama dönemini başlatıyor. Kendini odasına kapatıp gözyaşlarına boğulan Süreyya yeniden hayata tutunmaya çaba sarf ediyor. Faruk, Dilara’dan Süreyya’nın durumu hakkında önemli bilgilere ulaşıyor. Önce Esma ile konuşan Faruk karısını yeniden hayata döndürmek istiyor. Boran ailesi Süreyya’ya bir sürpriz hazırlıyor. Açılış öncesinde toplanan Boran ailesi Süreyya’yı kucaklıyor. Hatta Emir bile onun için bir video hazırlıyor. Süreyya o kadar çok mutlu oluyor ki yeniden hayata dönüyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

SÜREYYA’NIN DÖNÜŞÜMÜ

Süreyya iç hesaplaşmalarından ailesi sayesinde kurtulmaya başlıyor. Kızına ve Faruk’a sıkı sıkıya sarılan Süreyya yeniden hayata dönmeye başlıyor. Senem için ise gerilimli bekleyiş sürüyor.

ESMA BİR ATAK DAHA YAŞIYOR

Esma hastalığının ilerlediğinin farkında ve artık devir teslimi gerçekleştirmek istiyor. Daha önce bu konuyu Süreyya ile konuşan Esma konuyu yeniden açıyor. Süreyya çok üzülse de Esma’ya sıkı sıkıya sarılıyor. Bu sırada konakta bebek sevinci yaşanıyor. Gülistan’ın hamile olduğu haberi herkesi çok mutlu ediyor. Ta ki Esma bir atak daha yaşayana kadar. Garip’in için büyük hüzün kaplıyor. Eve geldiğinde durumu Esma’nın durumundan haberdar oluyor.

Son güncelleme: 23:18 - 29.04.2019