Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esma’yı çıldırtan ölüm haberi… İstanbullu Gelin 83. yeni bölüm fragmanı yayında…
Esma’yı çıldırtan ölüm haberi… İstanbullu Gelin 83. yeni bölüm fragmanı yayında…
İstanbullu Gelin'in son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı merak konusuydu. İstanbullu Gelin 83. yeni bölüm fragmanı ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Esma kendine geliyor ve ben yaptım diye kendii sorguluyor. Esma gerçekleri öğrenince çılgına dönüyor. Odasını dağıtıp 'hiç kimseyi istemiyorum' diyerek bağırıyor. İşte İstanbullu Gelin 83. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 29 Nisan 2019 - 23:12

İSTANBULLU GELİN 83. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 82. BÖLÜM ÖZETİ

Süreyya geçmişi ile yüzleşiyor. Bu yüzleşme onun için tam bir bocalama dönemini başlatıyor. Kendini odasına kapatıp gözyaşlarına boğulan Süreyya yeniden hayata tutunmaya çaba sarf ediyor. Faruk, Dilara’dan Süreyya’nın durumu hakkında önemli bilgilere ulaşıyor. Önce Esma ile konuşan Faruk karısını yeniden hayata döndürmek istiyor. Boran ailesi Süreyya’ya bir sürpriz hazırlıyor. Açılış öncesinde toplanan Boran ailesi Süreyya’yı kucaklıyor. Hatta Emir bile onun için bir video hazırlıyor. Süreyya o kadar çok mutlu oluyor ki yeniden hayata dönüyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

SÜREYYA’NIN DÖNÜŞÜMÜ

Süreyya iç hesaplaşmalarından ailesi sayesinde kurtulmaya başlıyor. Kızına ve Faruk’a sıkı sıkıya sarılan Süreyya yeniden hayata dönmeye başlıyor. Senem için ise gerilimli bekleyiş sürüyor.

ESMA BİR ATAK DAHA YAŞIYOR

Esma hastalığının ilerlediğinin farkında ve artık devir teslimi gerçekleştirmek istiyor. Daha önce bu konuyu Süreyya ile konuşan Esma konuyu yeniden açıyor. Süreyya çok üzülse de Esma’ya sıkı sıkıya sarılıyor. Bu sırada konakta bebek sevinci yaşanıyor. Gülistan’ın hamile olduğu haberi herkesi çok mutlu ediyor. Ta ki Esma bir atak daha yaşayana kadar. Garip’in için büyük hüzün kaplıyor. Eve geldiğinde durumu Esma’nın durumundan haberdar oluyor.

Son güncelleme: 08:35 - 30.04.2019