İstanbullu Gelin 84. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! ‘Benim çocuğum olmuyor!’

İstanbullu Gelin 84. yeni bölüm 2. fragmanı bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Faruk, Süreyya’yı balonlarla uyandırıyor çünkü o gün anneler günü. Konakta çiçekler ve balonlar havalanıyor. Güneş, Adem’e çocuğu olmadığını söylüyor. Dilara, Güneş’e bu konuda destek oluyor ve aralarındaki buzlar iyice eriyor. İşte İstanbullu Gelin 84. yeni bölüm 2. fragmanı...

İstanbullu Gelin 84. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! ‘Benim çocuğum olmuyor!’

İSTANBULLU GELİN 84. BÖLÜM 2. FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN 84. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 83. BÖLÜM ÖZETİ

Adem, Dilara ve Mert ile karşılaşıyor. Yanında Güneş de var. Faurk’un mekanına giden Adem inatla aynı masaya oturuyor. Ama masada rahat durmuyor. Sürekli laf sokarak yemeği herkesin boğazına diziyor. Gneş bi süre bu duruma katlansa da çok zaman geçmeden orayı terk ediyor. Adem eve gidiyor ama Güneş eşyalarını toplayı evden ayrılıyor. Ona engel olmaya çalışsa da Güneş onu dinlemiyor. Evi terk eden Güneş adeta ortalıktan kayboluyor. Giderken ‘ben artık yokum, peşimden gelme’ diyor Adem, Güneş’e bir türlü ulaşamıyor. Dilara ile konuşarak rahatlamaya çalışıyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

ESMA ACI GERÇEKLE YÜZLEŞİYOR

Esma Nazif ile beraber ıssız bir eve gidiyor. Gülistan hastanede bebek heyecanı yaşarken Nazif çok zor durumda kalıyor. Esma’nın telefonu çalıyor ve Nazif’in yanından ayrılıyor. Nazif odada kilitli kaldığı bir anda Nazif karanlık bir odada kilitli kalıyor. Esma eve yalnız dönüyor. Nazif'in hastanede ve ağır olduğu haberi geliyor. Gülistan gözyaşları içinde sevdiği adamın yanına koşuyor. Esma kendine geldiğinde neler olduğunu öğrenmek istiyor. Garip, Nazif’in orada bir odada kilitli kaldığını ve yangın çıktığını söylüyor. Esma hayretle dinledikten sonra kendini kaybediyor. Yaptığına aklı ermiyor ve odasını adeta yerle bir ediyor. Esma, Nazif’e olanlardan sonra kendini suçlamaya başlıyor. Esma’nın bu ağır travmaları devam ederken Nazif hastaneden çıkıyor. Esma bu güzel habere rağmen kendi ile barışamıyor.

Loading...