Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esma Sultan için yeni dönem! İstanbullu Gelin 84. Yeni bölüm fragmanı geldi! (İstanbullu Gelin 83. Son bölüm izle)
Esma Sultan için yeni dönem! İstanbullu Gelin 84. Yeni bölüm fragmanı geldi! (İstanbullu Gelin 83. Son bölüm izle)
İstanbullu Gelin 83. son bölümü ile ekrana geldi ardından yeni bölüm fragmanı bekleniyor. İstanbullu Gelin son bölümde; Nazif'in kilitli kaldığı odada yangın çıkıyor ve ağır yaralanan Nazif hastaneye kaldırılıyor. Evde gözyaşları sel olurken Esma da acı gerçekle yüzleşiyor. Bu yüzleşme o kadar ağır geçiyor ki Esma etrafı yıkıyor. Bu arada Adem, kalbini fena halde kırdığı Güneş'e ulaşamıyor ve kendini Dilara ile dertleşirken buluyor. İşte İstanbullu Gelin Son Bölüm özeti…
Sozcu.com.tr
Magazin 3 Mayıs 2019 - 22:40

İstanbullu Gelin son bölümü ile Star TV'de yayınlandı. Yayınlanan 83. bölümde; Esma yalnız eve dönüyor. Konağa gelen telefon adeta ev halkını yıkıyor. Esma, Nazif’in kilitli kaldığı odada yangın çıktığını duyunca kendi içinde büyük bir hesaplaşmaya giriyor. Boranlar bir yıkımı da Esma’yı böyle görerek yaşıyor. Ve artık bir dönem sona eriyor. Nazif hastaneden iyileşip çıksa da Esma kendini affetmiyor. Peki İstanbullu Gelin 83. Son bölümde başka neler yaşandı? İşte merak edilen tüm detaylar…

İSTANBULLU GELİN 84. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

 

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 83. BÖLÜM ÖZETİ

Adem, Dilara ve Mert ile karşılaşıyor. Yanında Güneş de var. Faurk’un mekanına giden Adem inatla aynı masaya oturuyor. Ama masada rahat durmuyor. Sürekli laf sokarak yemeği herkesin boğazına diziyor. Gneş bi süre bu duruma katlansa da çok zaman geçmeden orayı terk ediyor. Adem eve gidiyor ama Güneş eşyalarını toplayı evden ayrılıyor. Ona engel olmaya çalışsa da Güneş onu dinlemiyor. Evi terk eden Güneş adeta ortalıktan kayboluyor. Giderken ‘ben artık yokum, peşimden gelme’ diyor Adem, Güneş’e bir türlü ulaşamıyor. Dilara ile konuşarak rahatlamaya çalışıyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

ESMA ACI GERÇEKLE YÜZLEŞİYOR

Esma Nazif ile beraber ıssız bir eve gidiyor. Gülistan hadtanede bebek heyecanı yaşarken Nazif çok zor durumda kalıyor. Esma’nın telefonu çalıyor ve Nazif’in yanından ayrılıyor. Nazif odada kilitli kaldığı bir anda Nazif karanlık bir odada kilitli kalıyor. Esma eve yalnız dönüyor. Nazif'in hastanede ve ağır olduğu haberi geliyor. Gülistan gözyaşları içinde sevdiği adamın yanına koşuyor. Esma kendine geldiğinde neler olduğunu öğrenmek istiyor. Garip, Nazif’in orada bir odada kilitli kaldığını ve yangın çıktığını söylüyor. Esma hayretle dinledikten soınra kendini kaybediyor. Yaptığına aklı ermiyor ve odasını adeta yerle bir ediyor. Esma, Nazif’e olanlardan sonra kendini suçlamaya başlıyor. Esma’nın bu ağır tramvaları devam ederken Nazif hastaneden çıkıyor. Esma bu güzel habere rağmen kendi ile barışamıyor.

Son güncelleme: 01:21 - 04.06.2019