Garip’e veda… İstanbullu Gelin 85. yeni bölüm fragmanı geldi!

İstanbullu Gelin 85. yeni bölüm fragmanı bugün yayınlandı. Yeni fragmanda; Esma sevinçle uyandığı sabahta Garip'in yatakta kıpırdamadan yattığını görüyor. Evdekiler Garip'in öldüğünü duyup odaya koşuyor. Esma'yı sevdiği adamın yanına uzanmış şekilde buluyorlar. Garip'in üzüntüsü bir yana Esma'nın bu acıyı kaldırmaması Boran ailesini çok korkutuyor. İşte İstanbullu Gelin 85. yeni bölüm fragmanı..

Garip’e veda… İstanbullu Gelin 85. yeni bölüm fragmanı geldi!

İSTANBULLU GELİN 85. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 84. BÖLÜM ÖZETİ

Esma, Osman’ı sevgilisi Anastasia ile kabul ediyor hatta Dilara’nın doğum gününe davet ediyor. Herkes şok içinde Osman’ın nasıl bu kadar yürekli olduğunu düşünürken Esma onları davet edenin kendisi olduğunu söylüyor. Duygusal anlar da işte böyle başlıyor. Esma herkesin önünde Anastasia’ya bu aile seni kabul etmeye hazır kızım’ diyor. Faruk ve Fikret tezahüratlarla bu anı kutlarken Osman’a da ne kadar şanslı olduğunu söylüyor. ‘Cefasını biz çektik’ diyen Fikret, Osman’ı böyle kutluyor. Adem de doğum gününe gelerek buzları eritiyor. Esma çocuklarının sevgi içinde olmasını keyifle izliyor. Esma aslında çocuklarını mutlu ederken kendisi içinde bir karar veriyor. Bu kararını kimse ile paylaşmayan Esma bir mektup yazmayı tercih ediyor. Garip sabah uyandığında bulduğu mektupla şok oluyor. Garip buz kesmiş bir şekilde mektubu evdekilere veriyor. Esma, ailesine veda ediyor ve üzülmemelerini istiyor. Onlar bu mektubu okurken Esma da yeni yuvasında aile fotoğrafını masasına yerleştiriyor.

ESMA’YI EVE DÖNDÜRME ÇABALARI

Esma’nın kararı evdeki herkesi şok ediyor. En zor durumda kalan da Garip oluyor. Sevdiği kadına yıllar sonra kavuşan ve onunla geçireceği günler için mutluluk duyarken, terk edilmek onu çok üzüyor. Boran erkekleri ve kadınları Esma Sultan’ı bırakmaya niyetli değil. Sık sık onu ziyarete gidiyorlar. Esma'yı konağa geri döndürmek için Senem'i kullanıyorlar. Garip de orada ve Esma’yı gerçekle yüzleştirmeye çalışıyor. Bu sırada Garip’e en büyük destek de Faruk’tan geliyor. Faruk onu baba gibi gördüklerini söylüyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

DİLARA’DAN GÜNEŞ’E ZEYTİNDALI

Adem, Dilara’yı kıskanarak Güneş’i kaybediyor. Ama bu kaybedişi kabullenemiyor. Güneş, Adem’e çocuğu olmadığını söylüyor. Dilara, Güneş’e zeytin dalı uzatıyor. Güneş’in kucağını oğlunu veren Dilara anne olmak için doğurmak gerekmediğini söylüyor. Güneş sevgi ile bebeği kucağına alıyor. Aralarındaki buzlar erimeye başlıyor. Adem de Güneş'i kaybetmemek adına hayati kararlar alıyor.