Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 9. bölüm 2. fragmanı izle: Saadet dolu anlar
İstanbullu Gelin 9. bölüm 2. fragmanı izle: Saadet dolu anlar
İstanbullu Gelin 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Faruk'un sürprizi Süreyya'yı mutlu ederken ikilinin saadeti Esma Sultan'ı rahatsız ediyor.
Magazin 27 Nisan 2017 - 15:13

Star TV’nin seyirciyi ekran başına kilitleyen dizisi İstanbullu Gelin’in 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Faruk ve Süreyya romantik anlar yaşarken Esma Sultan ise ikilinin saadet dolu anlarını görünce içten içe sinir oluyor.

İstanbullu Gelin 9. bölümü ile 28 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Adem'in Faruk'a oynadığı oyun herkesi etkiler. Süreyya ve Faruk aşkı da bu durum karşısında sınanmaktadır. Unutmaya çalıştığı geçmişiyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalan Senem, Süreyya'nın sırrını öğrenmemesi için mücadele ederken kendini daha büyük bir tehdidin içinde bulur.

Fikret'in İpek için almak istediği ev ailede tepkiye yol açar. Faruk ve Fikret'in gitgide aralarının açılması ise Adem için fırsata dönüşmektedir. Boranlar'da fırtınalar koparken Esma kendi yöntemiyle ailesi için her şeyi kontrol altına almaya çalışmaktadır. Begüm için ise artık hareket zamanıdır.

Son güncelleme: 15:14 - 27.04.2017