Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin başladığı yerde! Faruk ve Süreyya’dan küçük kaçamak…
İstanbullu Gelin başladığı yerde! Faruk ve Süreyya’dan küçük kaçamak…
Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz'in paylaştığı Star TV'nin en sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin'in 26 Ocak Cuma günü yayınlanacak yeni bölümü çok romantik olacak. Sorunlarından uzaklaşmak isteyen ikili tanıştıkları yere yani Uludağ'a gidiyorlar...
Magazin 25 Ocak 2018 - 14:45

Faruk ve Süreyya, Uludağ'da aşklarını tazeleyecek! Bir süreliğine her şeyi unutmayı tercih eden aşıklar aşklarının başladığı yere Uludağ’a tatile gidiyor. Yeni bölümde Süreyya büyük bir sürpriz yaparak Faruk’u Uludağ’a götürüyor.

istanbullu

Süreyya (Aslı Enver), bir günlüğüne de olsa sorunları unutup biraz nefes almak için Faruk'a (Özcan Deniz) büyük bir sürpriz hazırlar ve sevdiği adamı aşklarının başladığı yere, Uludağ'a kaçırır. İkili karlar altında hem aşklarını tazelerler hem de yıl dönümlerini kutlarlar.

istanbullu2

Bir yıl sonra tekrar Uludağ'a gelen İstanbullu Gelin ekibine ise ilgi büyüktü. Sevilen oyuncular Özcan Deniz ve Aslı Enver, çekim aralarında dizinin takipçileri ile bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

istanbullu3

Faruk, Esma Sultan'ın itirafına nasıl tepki verecek? Süreyya ve Faruk Uludağ'da kimlerle karşılaşacak? Çarpıcı gelişmelere dolu İstanbullu Gelin Cuma akşamı Star'da.