İstanbullu Gelin bu akşam yayınlanacak mı? İstanbullu Gelin yeni bölüm ne zaman?

İstanbullu Gelin bu akşam yayınlanacak mı? İstanbullu Gelin son bölümde Esma ile Garip'in evliliği Boran erkeklerini evden ayrılmaya yöneltmişti. Yeni bölüm ile neler yaşanacak heyecanla bekleniyor. Star Tv yayın akışında İstanbullu Gelin tekrar bölümü yer alıyor. Peki İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte dizi hakkında merak edilenler...

İstanbullu Gelin bu akşam yayınlanacak mı? İstanbullu Gelin yeni bölüm ne zaman?

İstanbullu Gelin dizisi her Cuma yeni bölüm ile ekrana geliyor. Ancak ara sezon tatiline giren dizi son haftalarda yayınlanmadı. Heyecanla beklenen İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm fragmanı paylaşıldı. İstanbullu Gelin 69. yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor ama bugün değil. Peki İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İstanbullu Gelin 69. yeni bölümde neler olması bekleniyor.

İSTANBULLU GELİN 69. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm bu cuma yayınlanmayacak. Hatta söylentilere göre ocak ayının 3. haftası yani 25 Ocak cuma akşamı yeni bölüm ekrana gelecek.İstanbullu Gelin yeni bölüm öncesi; Esma düğün sonrası oğullarını karşısına alıp bir teşekkür konuşması yapıyor. Üstelik hastalığından da söz ediyor. Fikret, Faruk ve Osman şok içindeyken Esma doktorla yaşadığı süreci anlatıyor. Şimdi Esma'nın çocuklarının ona olan tavırlarının nasıl değişeceği, onların bu hastalıkla nasıl baş edeceği izlenecek. Ayrıca Dilara ile Adem düğünde baş başa konuşma fırsatı buluyor. Adem, Dilara'ya biri ile birlikte olduğunu söylüyor. Dilara'nın bu ilişkiyi kabullenip kabullenemeyeceği merak ediliyor.

istanbullu-gelin-ne-zaman

STAR TV YAYIN AKIŞI (18 OCAK 2019)

Mesut Yar ile Bugün Haber 07:00
Vahe ile Evdeki Mutluluk Yaşam – Tekrar 09:30

Paramparça Yerli Dizi – Tekrar 11:00
Nergis Zamanı Yaşam – Tekrar 13:00
Anne Yerli Dizi – Tekrar 15:30
Kiralık Aşk Yerli Dizi – Tekrar 17:00
Star Haber Haber 18:45

İstanbullu Gelin Yerli Dizi – Tekrar 20:00
Eyvah Düşüyorum Yarışma – Tekrar 23:00

Ufak Tefek Cinayetler Yerli Dizi – Tekrar 00:40
Cesur ve Güzel Yerli Dizi – Tekrar 03:30
Güzel Köylü Yerli Dizi – Tekrar 05:20