Sözcü Plus Giriş

İstanbullu Gelin setinde bekleyen ambulansın sırrı ne?

Star Tv'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in setinde bir ambulans hazır bekletiliyordu. Ambulansın sette neden beklediği de açıklığa kavuştu. Ambulans Özcan Deniz için sette! İşte ayrıntılar...

null
Güncellenme: 14:28, 05/11/2017
İstanbullu Gelin setinde bekleyen ambulansın sırrı ne?

Özcan Deniz başrolünü oynadığı StarTV’deki ‘İstanbullu Gelin’in setinde bir ay önce bayılmış ve ardından hastaneye kaldırılmıştı. Hastaneye kaldırılan oyuncuya tetkikler yapılmış ve Kulaktan beyne giden sinir uçlarında iltihaplanma saptanmıştı. Ambulans ve doktorun sık sık başı dönen oyuncu için sete getirİldiği belirlendi.

ÖZCAN DENİZ’İN BAŞ DÖNMESİ VE MİDE BULANTISI VAR

Hastaneye kaldırılan oyuncuya tetkikler yapıldı. Kulaktan beyne giden sinir uçlarında iltihaplanma saptandı. Sık sık başı dönen, buna bağlı olarak midesi bulanan Özcan Deniz için sette ambulans ve doktor bekliyor. Kendisini kötü hissettiğinde çekime ara veriliyor. Doktorunun “Bir ay dinlenmen şart” dediği Özcan Deniz günde 10 saat çalışıyor.

İlginizi Çekebilirİstanbullu Gelin 24. bölüm fragmanı geldi mi? İstanbullu Gelin 23. bölüm izle! Faruk ve Süreyya ilişkisinde son durumİstanbullu Gelin 24. bölüm fragmanı geldi mi? İstanbullu Gelin 23. bölüm izle! Faruk ve Süreyya ilişkisinde son durumİlginizi Çekebilirİstanbullu Gelin Aslı Enver'in elbisesi kopya mı?İstanbullu Gelin Aslı Enver'in elbisesi kopya mı?

 

İlginizi ÇekebilirÖzcan Deniz'e muayene sırasında büyük sürpriz!Özcan Deniz'e muayene sırasında büyük sürpriz!