Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin neden yok? İstanbullu Gelin 32. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
İstanbullu Gelin neden yok? İstanbullu Gelin 32. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
İstanbullu Gelin yeni bölümü bu akşam Star TV yayın akışında göremeyen izleyiciler neden yok merak ediyor. Star TV 5 Ocak Cuma yayın akışından çıkarılan İstanbullu Gelin'in yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Son bölümde Faruk Süreyya’ya harika bir sürpriz hazırladı. Bu sürprizi hazırlarken Dilara’dan da ufak bir yardım istedi. Dizinin bugün ekrana gelmemesi takipçilerinin aklında soru işaretleri bıraktı. Peki İstanbulu Gelin neden yok? 32. yeni bölüm ne zaman?
Magazin 5 Ocak 2018 - 17:42

Reyting listesinin üst sıralarından düşmeyen İstanbullu Gelin yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Star TV bu akşam yayın akışında dizinin yeni bölümü yerine eski bir bölümünü yayınlayacak. Sosyal medya üzerinde İstanbullu Gelin yeni bölüm bugün var mı, yok mu konuşuluyor. İzleyiciler dizinin bugün yayınlanmayacak İstanbullu Gelin dizisi neden yok ve yeni bölüm ne zaman merak ediyor. Haberimizden bu soruların yanıtını öğrenebilirsiniz. Heyecanla izlenen dizinin son bölümünde Esma ile Garip, son dakikada konaktan çıkarken birisine yakalandı. Peki kime yakalandı? İstanbullu Gelin yeni bölümü ne zaman ve bu akşam neden yok sorularının yanıtları…

İSTANBULLU GELİN NEDEN YOK?

İstanbullu Gelin yeni bölümü yılbaşı tatili nedeniyle yayınlanmayacak. Cuma günü ekrana gelen İstanbullu Gelin yeni bölümü Star TV yayın akışında yer almıyor.

İSTANBULLU GELİN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

İstanbullu Gelin 32. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İstanbullu Gelin yeni bölümü 12 Ocak Cuma akşamı ekranlarda olacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Adem'in tehdidi Garip'i kendisi için çok zor bir karar almaya iter. Gelen bir haber Süreyya'nın aklının ucundan bile geçirmek istemeyeceği bir olasılığın gerçek olduğunu ortaya çıkarır. Faruk'un sezgilerinin ne denli doğru olduğu bir kez daha anlaşılır. Reyhan'ın aldığı bir davet onu hayatta en korktuğu şeyle karşı karşıya bırakır.

Can sonuçları çok ağır olabilecek bir yüzleşme yaşamak zorunda kalır. Yeni yılın ilk saatlerinde ise tüm dengeleri değiştirecek bir sır hiç beklenmedik biri tarafından öğrenilecektir.

STAR TV YAYIN AKIŞI

16:00 BENİ AFFET / 1292

17:15 ADINI SEN KOY

19:00 STAR ANA HABER

20:00 DELİBAL

22:30 İSTANBULLU GELİN (TEKRAR)

Son güncelleme: 18:35 - 05.01.2018