İşte Beyaz Show 8 Aralık konukları… Beyaz Show saat kaçta başlayacak?

Yıllardır her cuma gecesi izleyicileri ekranlara kilitleyen Beyaz Show'un 8 Aralık'ta yayınlanacak yeni bölüm konukları duyuruldu. İzleyiciler Beyaz Show saat kaçta başlayacak ve kimler bu akşam konuk olacak merak ediyor. Yeni sezon 5. bölümü yayınlanacak program yine nefes kesecek. Peki Beyaz Show konukları kimler olacak? Saat kaçta başlayacak?

İşte Beyaz Show 8 Aralık konukları… Beyaz Show saat kaçta başlayacak?

Biribirinden renkli ismleri konuk edecek Beyaz Show bu akşam yeni sezon 5. bölümü ile ekranlara gelecek. Kanal D Beyaz Show konukjlarını duyurdu. Merak edilen konukları ve Beyaaz Show’un bu akşam saat kaçta başlayacağını haberimizden öğrenebilirsiniz. İşte detaylar…

BEYAZ SHOW SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Sempatik sunucu Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show 8 Aralık 2017 Cuma akşamı canlı yayınla saat 23.45’te Kanal D’de olacak.

8 ARALIK BEYAZ SHOW KONUKLARI KİMLER?

Kanal D'nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı sevilen talk show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Türk pop müziğinin sevilen sesi Gökhan Tepe, “Maide'nin Altın Günü” filmi ile Ezgi Mola, Ufak Tefek Cinayetler dizissinin sevilen oyuncuları Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil konuk oluyor.

GEÇEN HAFTA NE OLDU?

En son 1 Aralık'ta izleyici karşısına çıkan “Beyaz Show”;  “Aile Arasında” filminin başrol oyuncuları Gülse Birsel, Erdal Özyağcılar, Engin Günaydın, Fatih Artman, Derya Karadaş, Ayta Sözeri ve ünlü sanatçı

Funda Arar konuk oldu. 1 Aralık'ta vizyona yeni giren “Aile Arasında” filminin senaristi Gülse Birsel film çekimleri sırasında yaşanan komik olayları anlatması herkesi güldürdü.
Funda Arar sesinin güzelliği ve söylediği şarkılarla yine stüdyoda ve ekran başında bulunan herkesi büyüledi.
Derya Karadaş'ın evlenmeden önce eşi tarafından evlilik teklifi almaması, Funda Arar'ın da benzer bir dertten muzdarip olduğunu ortaya çıkardı. Engin Günaydın'ın sempatikliği geceye damga vurdu. Ünlü komedyenin her söylediği adeta stüdyoyu kahkahaya boğdu.

Ayta Sözeri, çok yetenekli olduğu ama çok da bilinmeyen bir özelliğini programda gösterdi. Ferdi Özbeğen'den Dilek Taşı şarkısını söyleyen Ayta Sözeri sesiyle herkesi etkiledi.

“Aile Arasında” filminin başrol oyuncularından Demet Evgar'ın telefonla programa bağlanması gecenin ilk sürpriziydi.