Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte Beyaz Show’un bu haftaki konukları ve 16 Mart Beyaz Show fragmanı
İşte Beyaz Show’un bu haftaki konukları ve 16 Mart Beyaz Show fragmanı
Beyaz Show'un bu haftaki konukları belli oldu! 16 Mart'ta yayınlanacak ve saat 23:45'te Beyaz Show fragmanı da haberimizde. İşte Beyaz Show konukları ve 16 Mart Beyaz Show fragmanı...
Magazin 16 Mart 2018 - 16:45

Beyaz Show yeni bölümüyle bu akşam 23:45’te ekrana gelecek. Beyaz Show’un 16 Mart fragmanı da yayınlandı. İşte bu haftaki Beyaz Show konukları ve fragmanı…

BEYAZ SHOW’UN KONUKLARI 16 MART

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı Beyaz Show yeni bölümüyle 16 Mart Cuma yani bu akşam izleyicisiyle buluşacak. Beyaz Show’a bu hafta arabesk müziğin temsilcilerinden  Serkan Kaya,  neşeli sunucu Saba Tümer, ünlü sunucu-oyuncu Onur Büyüktopçu ve “Düğüm Salonu” filmiyle Şahin Irmak konuk oluyor.

16 MART BEYAZ SHOW FRAGMANI


BEYAZ SHOW SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ekranların sevilen programı Beyaz Show’da geçtiğimiz hafta Murat Cemcir ve Ahmet Kural sayesinden kahkaha tufanı yaşandı. Ayrıca şarkılarıyla gönüllere taht kuran Candan Erçetin kulakların pasını sildi.

Programın en çok konuşulan bölümü ise yanına Ahmet Kural ve Murat Cemcir'i alıp Eskişehir'deki Balmumu Heykel Müzesi'ne giden Beyaz ziyaretçilere unutulmaz bir şaka yapması oldu. Komik üçlü müzenin içinde heykel gibi davranırken bir anda gelenleri korkutunca olanlar oldu. Önce korkan daha sonra ise heykellerin gerçek olduğunu gören ziyaretçilerin tepkileri görülmeye değerdi.

Son güncelleme: 20:51 - 16.03.2018