Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte Gülse Birsel’in yeni filmi ‘Aile Arasında’nın fragmanından kareler!
İşte Gülse Birsel’in yeni filmi ‘Aile Arasında’nın fragmanından kareler!
Gülse Birsel'in yeni filmi 'Aile Arasında'nın fragmanı yayınlandı. Birsel'in senaryosunu yazıp başrolde oynadığı yeni filmi Aile Arasında, 'aile komedisi' olarak tanımlanıyor. Başrollerinde Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Devrim Yakut, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut gibi isimlerin olduğu film 1 Aralık'ta vizyona girecek. İşte Aile Arasında'nın fragmanı!
Magazin 15 Kasım 2017 - 15:28

Gülse Birsel yeni komedi filmi ‘Aile Arasında’ ile beyaz perde de. Birsel, hem filmin senaryosunu yazıyor hem de başrollerinde oynuyor. Güçlü oyuncu kadrosunda ise Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Devrim Yakut, Erdal Özyağcılar, Derya Karadaş, Şevket Çoruh, Fatih Artman, Su Kutlu, Deniz Hamzaoğlu gibi çok önemli isimler var. İşte fragmandan kareler..

ailearasindaailearasinda1

Fragmanı izlemek isteyenler BKM’nin resmi sayfasından izleyebilirler…

ailearasinda2

Senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı, yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan'ın oturduğu, Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Devrim Yakut, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Derya Karadaş, Şevket Çoruh, Fatih Artman, Su Kutlu, Deniz Hamzaoğlu, Ayta Sözeri, Devin Özgür Çınar, Ünal Yeter ve Arif Erkin gibi güçlü oyuncu kadrosu ile sezonun en iddialı komedi filmleri arasında yer alan ‘Aile Arasında’nın fragmanı BKM'nin sosyal medya hesaplarında yayınlandıktan kısa bir süre sonra binlerce kişi tarafından izlendi ve yorum aldı.

ailearasinda3

“Aile dediğin nüfus kağıdıyla mı kurulur, kalp bağıyla mı?” sorusunun cevabını kahkahalar atarak öğreneceğiniz “Aile Arasında” 1 Aralık'ta vizyona girecek.

ailearasinda4

 

Son güncelleme: 16:14 - 15.11.2017