Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte Selin Ciğerci’nin kadın olmadan önceki fotoğrafları…
İşte Selin Ciğerci’nin kadın olmadan önceki fotoğrafları…
Geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatından sonra sosyal medyanın da etkisiyle üne kavuşan Selin Ciğerci'nin kadın olmadan önceki fotoğrafları merak ediliyor. İşte öncesi ve sonrası fotoğrafları...
Magazin 13 Aralık 2017 - 09:38

Cinsiyet değiştirme öncesindeki ismi Okan olan ancak şimdi Selin Ciğerci olarak ünlenen sosyal medya fenomeninin ameliyat öncesi ve sonrası fotoğrafları…

selin ciğerci sözcü ile ilgili görsel sonucu

Verdiği bir röportajda Beşiktaşlı sevgilisi olduğunu söyleyen ancak adını açıklamayan Ciğerci, geçmişte siyaset dünyasından sevgilileri olduğunu söyleyerek tüm bakışları üzerine toplamıştı. Sosyal medyada 200 binin üzerinde takipçisi olan Instagram fenomeni, sevgilisi Akın Türkmen'le olan aşkını gizlemiyor.

selincigerci

Selin Ciğerci kimdir?

Sosyal medyada ilk olarak Bebek Okan adı ile ünlenmiştir. Sosyal medya profili ile fenomen haline gelen Bebek Okan, 2 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirip kadın olmuş ve adını Selin Ciğerci olarak duyurmuştu. Babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi.

selincigerci1selincigerci2

Sosyal medyada 200 binin üzerinde takipçisi olan Instagram fenomeni, sevgilisi Akın Türkmen'le olan aşkını gizlemiyor.

selincigerci3