Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren Serengil hapis yatacak mı? Seren Serengil Gülben Ergen arasında neler yaşandı?
Seren Serengil hapis yatacak mı? Seren Serengil Gülben Ergen arasında neler yaşandı?
İşte Seren Serengil Gülben Ergen olayının perde arkası gerçekleri... Gülben Ergen üç ay önce "Duymayan Kalmasın" programında yaptığı yayınlar nedeniyle Seren Serengil’e tedbir kararı aldırmıştı. Daha sonra hem Serengil'in hem de Ergen'in avukatlarından peş peşe açıklamalar geldi. İşte o açıklamalar... 3 günlük hapse mahkum olan Serengil hapse girmedi. İşte Seren Serengil Gülben Ergen olayının ayrıntılı analizi...
Magazin 30 Ocak 2018 - 09:02

Gülben Ergen’le ilgili savcılığın yasak kararına rağmen konuşmaya devam eden ve 3 günlük hapis cezasıyla cezalandırılan Seren Serengil’in dün Bakırköy Kadın Cezaevine teslim olması bekleniyordu. Savcılık, cezanın bugün infaz edilemeyeceğini açıklarken, gündemden düşmemeye özen gösteren Serengil’in yaşadığı bu süreç adeta reklam ve PR çalışmasına döndü. İşte ayrıntılar…

DUYMAYAN KALMASIN İÇİN DEMET AKALIN SÜRPRİZİ

Duymayan Kalması'nda sunacak isim belli oldu. Cengiz Semercioğlu, Duymayan Kalmasın'ın canlı yayınında kısa süreli olarak kendisine eşlik edecek ismi ‘Dostluk böyle günlerde belli olur. Seren Serengil’in koltuğunda Demet Akalın oturacak. ‘ sözleriyle duyurdu.

Seren Serengil'i hapse almadılar!

 

NELER YAŞANMIŞTI?

Gülben Ergen’in evli iş adamı Tolga Duğles’le ilişkisi olduğu iddiaları ortaya çıktıktan sonra özellikle Yeşim Salkım ve Seren Serengil cephesi Gülben Ergen’e savaş açmış ve eski defterler yeniden açılmıştı.

Her iki isim de sosyal medya hesapları üzerinden Gülben Ergen'e ciddi suçlamalarda bulunmuş hatta Ergen için ‘Kocamadokunma' adıyla bir de hashtag açılmıştı. Tüm bu gelişmeler sürerken konuya Gülben Ergen'in eski eşi Erhan Çelik de dahil oldu. Ergen'le olan sürpriz boşanması sonrası ‘Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır' şeklinde bir açıklama yapan ve dikkatleri üzerine çeken Çelik'in şimdi de Yeşim Salkım'la ittifak yaptığı yönünde haberler gün yüzüne çıktı. Yeşim Salkım'ın yanlışlıkla paylaştığı Whatsapp mesajlarında Çelik ve Salkım arasındaki yazışma gün yüzüne çıktı.

Kısa bir süre önce sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak mahkemeye suç duyurusunda bulunmak üzere çalışmalar yaptığını gösteren Gülben Ergen sonunda bugün harekete geçti. Sosyal medya hesaplarından kendisiyle ilgili hakaret dolu paylaşımlarda bulunan Salkım ve Serengil'e dava açmak üzere Çağlayan Adliyesi'ne başvuran Gülben Ergen ayrıca Yeşim Salkım'la ortaklaşa hareket ettiğini düşündüğü eski eşi Erhan Çelik'i de mahkemeye vermeye karar verdi.

SERENGİL VE ERGEN’İN AVUKATLARDAN GELEN AÇIKLAMALAR:

SEREN SERENGİL’İN AVUKATINDAN GELEN AÇIKLAMA:

serenserengilin-avukati

GÜLBEN ERGEN’iN AVUKATINDAN GELEN AÇIKLAMA:

gulben-ergenin-avukati-aciklama1

3 GÜN HAPİS CEZASI

Cumhuriyet savcılığının talebini değerlendiren İstanbul 11. Aile Mahkemesi, Seren Serengil hakkında, 3 gün tazyik hapsi karar verdi. Ayrıca, Seren Serengil'in mahkemenin tedbir kararını bir kez daha ihlal etmesi durumunda, 15 günden da 30 günü tazyik (zorlama) hapsi verileceğine ilişkin uyarılmasına karar verildi.

SEREN SERENGİL NEDEN HAPSE GİRECEK?

Gülben Ergen'in avukatı müvekkiline hakaret ettiği iddiasıyla Seren Serengil hakkında tedbir kararı verilmesini talep etti. İstanbul 10. Aile Mahkemesi, 17 Ekim 2017 tarihinde, Seren Serengil’in tedbiren 6 ay süreyle Ergen'e, 30 metreden fazla yaklaşmama, hakaret etmeme, şiddet uygulamama tedbir kararı verdi. Gülben Ergen'in tedbir kararını rağmen kendisine omuz attığı, tedbir kararını ihlal ettiği gerekçesiyle Seren Serengil hakkında suç duyurusunda bulundu.

SEREN SERENGİL’İ HAPİSANEYE ALMADILAR

Seren Serengil ve Gülben Ergen kavgasının dallandı budaklandı, Seren Serengil’in hapse gireceği noktaya kadar ulaştı.

Tüm bu bilgiler ışığında yorumu siz değerli okuyucularımıza bırakıyoruz…

 

 

Son güncelleme: 13:35 - 30.01.2018