Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte Seren Serengil’in ilk günü… Çok manidar göndermeler var
İşte Seren Serengil’in ilk günü… Çok manidar göndermeler var
Şarkıcı Gülben Ergen'in çıkarttığı yasağa rağmen onun hakkında konuşan Seren Serengil dün cezasını çekmek üzere hapse girdi, pazartesi günü cezası bitecek olan Serengil cezaevindeki ilk gününü avukatı aracılığıyla anlattı.
Magazin 3 Şubat 2018 - 15:01

Adeta bir şov malzemesine döndüğü şeklinde eleştirilere neden olan Seren Serengil’in cezaevine girişi geride bıraktığımız gün gerçekleşti. Bu süreçte avukatıyla yollarını da ayıran Serengil dün üç günlük cezasını çekmek için hapse girdi. Serengil, cezaevindeki ilk gününü avukatı aracılığıyla anlattı. İşte Seren Serengil’in içinde manidar göndermelerin de yattığı ilk günü: “Elime iki çöp torbası verdiler. İçine eşyalarımı koyayım diye. Bayağı bir şey getirmişim. Gören 6 ay kalacağım sanır. İçlik, yün çorap, iki pijama, iki eşofman, makyaj malzemeli, tonik. Kütüphaneden kitabımı seçtim. Bertrand Russell’ın ‘Evlilik ve Ahlak.’ Bir acil butonumuz var. Yemek tabakları alınsın diye düğmeye bastım. Gardiyan tabakları siz yıkayacaksınız dedi. Buradaki birçok kadının içeride olma nedeni erkekler. Bir tek ben bir kadın yüzünden buradayım.”

 

Son güncelleme: 15:13 - 03.02.2018