Sözcü Plus Giriş

İşte Siyah Beyaz Aşk 8. bölüm fragmanı! Ferhat ölmüş babasını görüyor! Siyah Beyaz Aşk 7. bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk'ın 8. bölüm fragmanı merakla beklenirken 7. bölüme damga vuran olaylar Ferhat'ın vurulması ve Vurulan Ferhat'la ilgilenen Aslı arasındaki romantik anlardı. Bu iki fragmanı da haberimizide bulabilirsiniz.

null
Güncellenme: 15:31, 30/11/2017
İşte Siyah Beyaz Aşk 8. bölüm fragmanı! Ferhat ölmüş babasını görüyor! Siyah Beyaz Aşk 7. bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk’ın 8. ve yeni bölümü için heyecan dorukta Son iki haftadır hızla gelişen olaylara tanıklık eden dizinin fanları Aslı ve Ferhat çiftinin akıbetini öğrenebilmek için Siyah Beyaz Aşk 8. bölüm fragmanını Google üzerinden araştırıyor. Peki Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 7. bölüme damga vuran 2 fragman…

Bu sezonun iddialı dizilerinden Siyah Beyaz Aşk en son 27 Kasım Pazartesi günü izleyicilerle buluştu. Aslı ve Ferhat'ın düştüğü tuzağı nefeslerini tutarak takip eden dizi takipçileri, şimdi büyük bir merakla Siyah Beyaz Aşk 8. bölüm fragmanını araştırıyor. Peki soru işaretlerine yanıt olması beklenen Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte bu sorunun yanıtı ve son bölümün kısa bir özeti!

siyahbeyazask8

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ferhat sakat kalma riskini taşıyan bir ameliyata girer. Ameliyatı Aslı yapacaktır. Nefretle aşk arasında savrulan Aslı, bu sefer de Ferhat'ın ölüm kalım savaşı arasında sıkışır Gülsüm'ün bebeğinin babası Cüneyt olduğunu öğrenen Safiye, Gülsüm'ün hışmına uğrar. Safiye'yi öldürdüğünü düşünen Gülsüm kaçarken Şahin'in eline düşer.

siyahbeyazask8-2-1

Ameliyattan yeni kalkmış olan Ferhat ise kardeşini kurtarmak için yola çıktığında yanında Aslı vardır. Gülsüm'ün yem olduğu, Şahin'in asıl hedefinin kendileri olduğunu anlarlar. Ferhat ve Aslı, Şahin'in alev kapanından çıkabilecekler mi?

SİYAH BEYAZ AŞK 7. BÖLÜM FRAGMANI 2

 

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanının hafta sonundan önce yayınlanması bekleniyor. Yeni fragmanda en çok merak edilen konu ise alevlerin arasında kalan Ferhat ve Aslı'nın akıbeti. Geçirdiği kritik ameliyatın ardından ayağa yeni kalkan Ferhat, kendisini ve Aslı'yı kurtarabilecek mi? Korkun tuzak dizideki dengeleri nasıl değiştirecek? Tüm bu soru işaretlerinin 4 Aralık Pazar günü ekrana gelecek olan Siyah Beyaz Aşk 8. bölümünde yanıt bulacak.

siyahbeyazask8-2

SİYAH BEYAZ AŞK 8. BÖLÜM FRAGMANI


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 8. Bölüm Fragmanı yayında! ”Bir gün birini sevmeye kalkarsan, sevme! Çünkü sen severken de öldürürsün…”

Namık Emirhan’ın düşmanı Şahin Cigal’ın tuzağından kurtulmayı başaran Aslı ile Ferhat, bu olaydan sonra karşı karşıya gelirler. Aslı, dönüştüğü kişiyiy artık tanıyamamaktadır ve Ferhat’ın herkesin üstündeki olumsuz etkisinden çok rahatsızdır. Aslı, başına gelenlerin yanı sıra Ferhat’ın bu etkisini sonlandırmak ister. Ferhat’ın geçmişinin peşine düşen Aslı, hiç ummadığı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Ferhat’ın acı dolu geçmişi, her şeyi en baştan düşünmesini sağlar.

Öte yandan Aslı’nın sert sözleri karşısında çaresiz kalan Ferhat, kardeşi Gülsüm’ü kurtarmaya çalışır. Tüm ailesini bir arada tutmaya çalışırken, kendilerine gelecek her türlü tehlikeye karşı da hazırlıklı olması gerekmektedir.

İlginizi ÇekebilirSiyah Beyaz Aşk 8. bölüm fragmanı geldi mi? Ferhat vuruldu! Siyah Beyaz Aşk 7. son bölüm izle!Siyah Beyaz Aşk 8. bölüm fragmanı geldi mi? Ferhat vuruldu! Siyah Beyaz Aşk 7. son bölüm izle!

 

 

 

 

İlginizi ÇekebilirSiyah Beyaz Aşk 8. bölüm fragmanı geldi mi? Ferhat vuruldu! Siyah Beyaz Aşk 7. son bölüm izle!Siyah Beyaz Aşk 8. bölüm fragmanı geldi mi? Ferhat vuruldu! Siyah Beyaz Aşk 7. son bölüm izle!

 

İlginizi ÇekebilirSiyah Beyaz Aşk oyuncuları kim kimdir? Dizi bu akşam Kanal D'de başlıyor! Siyah Beyaz Aşk dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! İşte son fragman...Siyah Beyaz Aşk oyuncuları kim kimdir? Dizi bu akşam Kanal D'de başlıyor! Siyah Beyaz Aşk dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! İşte son fragman...
Yayınlanma Tarihi:10:39,