Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte Survivor 2018 All Star’da yarışacak iki yeni isim!
İşte Survivor 2018 All Star’da yarışacak iki yeni isim!
Survivor 2018 All Star için geri sayım başladı. 10 Şubat'ta başlayacak yarışma da da takımlar şekillenmeye başladı. Survivor'un bu seneki gönüllüler kadrosuna katılacak iki kişi daha belli oldu. İşte o isimler ve biyografileri...
Magazin 22 Ocak 2018 - 08:03

Survivor 2018’de gönüllüler takımında yarışacak iki isim daha belli oldu. Göz6 evinden tanıdığımız iki isim Survivor 2018 All Star kadrosuna dahil oldu. İşte o sürpriz isimler ve haklarında merak edilenler..

10 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Survivor 2018 için sayılı günler kaldı. Acun Ilıcalı yine kıran kıana geçmesi planlanan iki kadroyu karşı karşıya getirmeyi planlıyor. Survivor 2018’e bu yıl Murat Ceylan, Adem Kılıççı, Hilmicem İntepe, Merve Aydın, Sema Aydemir, Cumali Akgül, Ümit Karan, Hakan Hatipoğlu, Nihat Doğan, Nagihan Karadere ve Turabi Çamkıran’ın katılacağı kesinleşmişti.

O İKİ SÜRPRİZ İSİM GÖZ6 EVİNDEN

Göz6 evinde göz dolduran iki yarışmacı Ecem Karaağaç ve Ramazan Kalyoncu’nun Survivor 2018’de yarışacağı iddia edildi.

ecemkaraagac

ECEM KARAAĞAÇ KİMDİR?

Ecem Karaağaç 25 yaşında. Lise 3. sınıfta Amerika’ya eğitime giden Ecem Karaağaç 1.74 boyunda. Ecem Karaağaç’ın asıl mesleği ise mimarlık. İzmir’deki Yaşar Üniversitesi’ni bitiren Ecem Karaağaç Göz6 evinde finale kalmayı başaran 3 kızdan biri oldu. Ecem Karaağaç’ı finale kadar getiren ise oyunlardaki müthiş performansıydı. 6 yıl lisanslı olarak basketbol oynayan Ecem Karaağaç akla gelebilecek tüm spor dallarıyla ilgileniyor. Bunların arasında okçuluk, binicilik, rüzgar sörfü, kayak ve futbol da yer alıyor. Göz 6 yarışmasının kızlarından Ecem Karaağaç Bursalı. Mimar olan ve mesleğini yapan güzel yarışmacı Ecem Karaağaç 25 yaşında ve heyecanı çok seviyor.

ramazankalyoncu

RAMAZAN KALYONCU KİMDİR?

8 Nisan 1990'da Rize'de doğan Ramazan Kalyoncu, çocukluk yaşlarından bu yana sporun bir çok farklı dalı ile ilgilendi. 1998 yılında futbol ile ilgilenirken 2003 yılında ise boksla uğraştı. 2009 yılında Fitness Eğitmenliği yaparken Pilates, Yoga ve Bokwa ile profesyonel olarak ilgilendi. Daha sonrasında ekran önü için eğitimler alan Ramazan özel bir Tiyatro'da yer aldı ve kamera önü eğitimi aldı. Best Model Of Turkey yarışmasında finale çıkan Ramazan Kalyoncu, Idol of Models yarışmasında Türkiye'nin en iyi 3. Erkek Modeli seçildi. Sonrasında Göz6 programı ile beraber bir çok klip ve reklam filmlerinde bulundu.

Son güncelleme: 12:12 - 22.01.2018