Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte tanışma hikayeleri! Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Marsilya’da evlendi! İşte ilk fotoğraflar
İşte tanışma hikayeleri! Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Marsilya’da evlendi! İşte ilk fotoğraflar
Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı hayatlarını birleştirdi. Peki Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı arasındaki aşk nasıl başladı? Nikahtan ilk fotoğraflar da ortaya çıktı. İşte Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın tanışma hikayesi...
Magazin 18 Eylül 2017 - 23:17

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı aşkı ilk gününden beri magazin gündeminden düşmedi. Marsilya’da düzenlenen törenle dünyaevine giren çiftin tanışma hikayeleri merak ediliyor. Evlenen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı fotoğraflarını ve nikah hakkında detaylı bilgiyi haberimizde bulabilirsiniz.

İLK KARŞILAŞMA YARIŞMADA

Şeyma Subaşı Var Mısın Yok Musun adlı yarışmaya katılarak bir miktar para kazanmıştı. O zaman 20 yaşında olan Şeyma’nın Avcun Ilıcalı ile ilk karşılaşması bu yarışmada oldu. Çiftin aşkı bu yarışmadan sonra başladığı biliniyor. 1990 doğumlu Şeyma Subaşı, bu programdan önce Deniz Akkaya'nın sunduğu ‘'Deniz Akkaya ile Top Model'' yarışmasında katılmış ve derece sahibi olmuştu.

acun-seyma

KIZLARI OLDU

2014 Yılında çiftin kızı dünyaya geldi. Melisa Amerika’da dünyaya geldi. Survivor yarışması dominikte çekildiği için anne kız Miami’ye taşınarak Acun’u sık sık ziyaret etme fırsatı oldu.


SOSYAL MEDYA FENOMENİ OLDU

Şeyma Subaşı İnstagram fenomeni oldu. Paylaşımları büyük beğeni alan ve ilgi gören Subaşı, Acun Ilıcalı’ya düzenlediği doğum günü kutlaması ile çok konuşuldu. Şu an yaklaşık 2 milyon takipçisi bulunuyor.

seymasubasi

VE EVLENDİLER

Yapımcı Acun Ilıcalı ile çocuğunun annesi Şeyma Subaşı, Marsilya’daki Türk Konsolosluğu’nda, Esat Yontunç ve Kübra Subaşı’nın şahitliğinde hayatlarını birleştirdi.


Şeyma Subaşı, gün boyu sosyal medya hesabından fotoğraf ve videolar paylaştı. Subaşı'nın, ‘Bayan Ilıcalı' yazılı pasta önünde verdiği poz dikkati çekti.

seyma-acun-subasi

O DA BENİ BEKLETMESEYDİ

Göztepe maçını hararetli bir şekilde takip eden Acun kaçan pozisyonlara ve yenen gollere zaman zaman son derece sert tepkiler de verdi. O anları gizli bir şekilde kayıt altına alan Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından bu görüntüleri paylaştı. Eylül ayında evleneceği müstakbel eşinin tepkisinden korkmasına rağmen videoyu hesabına yükleyen Şeyma bu videosunun üzerine: “Bunu koyuduğum için Acun beni (iki tane bıçak görseli kullanmış) banane o da beni bekletmeseydi ni ha ha ha” notunu düştü.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.