Sözcü Plus Giriş

İşte Vatanım Sensin yeni sezonda Cevdet ve ailesini bekleyen tehlike! Yeni sezon ilk bölüm bu akşam

Daha şimdiden efsane diziler arasına eklenen Vatanım Sensin'in yeni sezonu bu akşam başlıyor. Milyonları ekran başına toplayan dizide kendisini ve ailesini korumak için Yunan Ordusu'ndaki görevini devam ettiren Cevdet'in yeni hamlesi ne olacak? Vatanım Sensin'de Cevdet ve ailesini bekleyen tehlike ne? İşte yeni sezon ilk bölüme dair ayrıntılar...

null
Güncellenme: 12:50, 09/11/2017
İşte Vatanım Sensin yeni sezonda Cevdet ve ailesini bekleyen tehlike! Yeni sezon ilk bölüm bu akşam

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran Vatanım Sensin bu akşam Kanal D'de izleyicisi ile buluşuyor. İzmir kuşatması karşısında vatanseverler ne yapacak? Ailesini bir arada tutmaya çalışan Cevdet, bunu başarcak mı? Azize’yi bulamayan Cevdet’i bekleyen büyük tehlike nedir?

Vatanım Sensin 32. Bölüm Fragmanı – 2 yayında! Mustafa Kemal Paşa, Cevdet’in ölmesini mi istiyor? Cevdet, kızlarının gözü önünde ölecek mi? Kurtuluş mücadelesine dahil olan Dağıstanlı, hangi tarafın yanında yer alacak? Hilal, İzmir’in yeniden mücadele edebilmesi nasıl destek verecek? Hilal, yeniden Leon’u görebilecek mi? Mustafa Kemal Paşa’nın Yakup’a verdiği emirle Cevdet ölecek mi?

VATANIM SENSİN YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

O3 Medya yapımcılığında, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan ve Burak Arlıer'in yaptığı, başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak'ın yer aldığı dizi, merakla beklenen ikinci sezonu ile yine adından çokça söz ettirecek.

SEVR ANLAŞMASININ KÖTÜ ETKİLERİ

Balkan Harbi ve İzmir'in İşgali dönemlerinde savaşın ve istilanın ortasında savrulan bir milleti ve aileyi anlatarak başlayan Vatanım Sensin, yeni sezonunun açılışını Sevr Antlaşması ile yapacak.

KARAMSARLIK YÜKSELİYOR

Ağustos 1920… Miralay Cevdet’in uğruna kendini ateşlere attığı memleketi, Osmanlı’nın imzaladığı, adına Sevr Anlaşması denen bir ölüm fermanının pençeleri altında can çekişiyor. Türklerin istiklal mücadelesi en zor, en karanlık dönemlerinden birinden geçerken, 23 Nisan’ın coşkusu birkaç ay değil, birkaç asır uzakta kalmış sanki. Köylüsünden şehirlisine, yediden yetmişe tüm İzmir ve vatan, benzeri görülmemiş bir zulüm cenderesinde kıvranmakta… Memleketin yeni ahvalinin bedelini ödeyenler arasında herkes gibi Cevdet’in ailesi de var.

İŞTE 32. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

Cevdet, Azize ve Tevfik'in beklenmedik hikayesi…

Yunan karargahında yaptığı saldırının ardından ağır yaralanan Cevdet, aylar sürecek bir tedaviden sonra ayağa kalkmaya çalışacaktır. Suikast girişiminde başarısız olan Tevfik ise kafalarda soru işaretleri yaratacak bir kimlikle geri dönecektir. Azize hakkındaki gerçekler ise başta Cevdet olmak üzere herkesi derinden etkileyecektir.

İlginizi Çekebilirİşte Vatanım Sensin'e veda eden karakterler...İşte Vatanım Sensin'e veda eden karakterler...İlginizi ÇekebilirVatanım Sensin kadrosuna iki yeni isim daha katıldı!Vatanım Sensin kadrosuna iki yeni isim daha katıldı!