Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstiklal Caddesi böyle şov görmedi
İstiklal Caddesi dün genç bir kızın çılgın dans şovuna ev sahipliği yaptı. Sokak çalgıcıları eşliğinde oryantal şov yapan genç kız, arkadaşlarının da kendisine eşlik etmesini istedi. Uzun süre dans eden genç kızı kalabalık bir grup şaşkınlık içinde seyretti .
Magazin 28 Nisan 2017 - 17:50

İstiklal Caddesi, her ne kadar eski renklerine sahip olmasa da hâlâ eğlenceli bir yer olma özelliğini koruyor. Caddede sayıları her geçen gün artan sokak çalgıcıları maharetlerini sergilerken yoldan geçen vatandaşlar da çalınan parçalara, müziğe kayıtsız kalmıyor. Dün sokakta darbuka çalan bir grup sokak çalgıcısına eşlik eden genç bir kızın çılgın oryantal şovu da bunlardan birisiydi.

Bir süre dans eden genç kız arkadaşlarının da kendisine eşlik etmesini istedi. Arkadaşları, kalabalık izleyici grubuna aldırmadan bu isteği yerine getirdi ve bir süre dans etti. Ancak genç kız, şovunu tek başına bir süre daha sürdürdü. Üzerinden montunu çıkaran genç kız uzun süre dans etti. Bu sırada kadınlı erkekli kalabalık bir grup vatandaş şovu izleyip telefonlarına kaydetti.

ŞIK HAYAT’IN ÖZEL ADRIANA LIMA VİDEOSU AŞAĞIDA.