Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Miss Turkey Itır Esen’in en güzel fotoğrafları! (Itır Esen kimdir?)
Miss Turkey Itır Esen’in en güzel fotoğrafları! (Itır Esen kimdir?)
Miss Turkey 2017 sonuçları belli oldu. Büyük bir rekabete sahne olan Miss Turkey 2017 birincisi genç güzel Itır Esen oldu. İstanbullu güzel Itır Esen bugün Google aramalarında da bir numarada yer alıyor. Peki Itır Esen kimdir? İşte Itır Esen'in en güzel fotoğrafları!
Magazin 22 Eylül 2017 - 10:29

Miss Turkey 2017 güzellik yarışmasını 18 yaşındaki İstanbullu genç güzel Itır Esen kazandı. Türkiye’nin çok sevdiği bir Yeşilçam oyuncusunun yeğeni olan Itır Esen kimdir? İşte Itır Esen en güzel ve en özel fotoğrafları!

ÜÇ YILDIR PODYUMDA!

Üç yıldır podyumlarda boy gösteren Itır Esen, bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde görev aldı.

itir-esen1

Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleşen olan Miss Turkey 2017 Güzellik Yarışması'nda birinci Itır Esen oldu. Itır Esen. İsimden de anlaşılacağı üzere genç manken Yeşilçam döneminin unutulmaz isimlerinden Itır Esen’in yeğeni.

itir-esen-kimdir

 

ITIR ESEN KİMDİR?

Yaş: 18
Boy: 1,80
Doğum yeri: İstanbul
Eğitim: İstanbul üniversitesi, H.A.Yücel Eğitim Fak. İngilizce öğretmenliği, 1. Sınıf öğrencisi

itir-esen-55

3 yıldır podyumlarda boy gösteren Itır Esen, bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde görev aldı.

itir-esen4itir-esen2

ÇİN’DE TEMSİL EDECEK

Itır Esen, Türkiye’yi Çin’de gerçekleşecek olan ‘Miss World’ yarışmasında temsil edecek.  İkinci olan Aslı Sümen ise ülkemizi Amerika’da, üçüncü olan Pınar Tartan ise Polonya’da temsil etmeye hak kazandı.

itir-esen3
Son güncelleme: 11:49 - 22.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.