Itır Esen kimdir, kaç yaşındadır?

Magazin gündemine bomba gibi düşen isim son olarak Itır Esen oldu. 20 yaşındaki Itır Esen 2017 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci olmuş ardından 15 Temmuz'da attığı bir tweetin şehitlere hakaret olarak algınlanması nedeniyle tacı geri alınmıştı. Genç mankenin ismi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile anılıyor.

Itır Esen kimdir, kaç yaşındadır?

Acun Ilıcalı ile Itır Esen’in sevgili oldukları iddiası üzerine gözler Itır Esen’e çevrildi. Itır Esen, Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’ya benzerliği ile dikkat çekiyor.

ITIR ESEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Itır Esen 1999 yılında doğmuştur. Seslendirme sanatçısı Hayri Esen’in torunu ve yeşilçam oyuncusu Itır Esen’in aynı ismi taşıyan yeğenidir. İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi İngilizce öğretmenliği 1. sınıf öğrencisi olan Esen, ünlü isimlerin tasarımlarında modellik yapmıştır.

Bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın ve Zeynep Erdoğan gibi modacıların defilelerinde görev almıştır.

2017 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasının birinci olmuştur. Fakat Twitter üzerinden 15 Temmuz Şehitleri hakkında yaptığı yorum nedeniyle tacı elinden geri alınmıştır.

Şeyma Subaşı ve Itır Esen arasındaki benzerlik sosyal medyayı salladı İlginizi Çekebilir Şeyma Subaşı ve Itır Esen arasındaki benzerlik sosyal medyayı salladı