Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İvana, Hakan ve Özge’den Şevval Şahin yorumu
İvana, Hakan ve Özge’den Şevval Şahin yorumu
Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin'in estetikli olduğunun ortaya çıkmasından sonra başlayan tartışmaya Ivana Sert ve Hakan Akkaya ve Özge Ulusoy da katıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 8 Ekim 2018 - 07:58

Hep birlikte katıldıkları bir mağaza açılışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan isimler, magazin gündeminde uzun süredir devam eden estetikli güzel tartışmaları hakkında yorumda bulundu.

İvana Sert, “Bence bu tür yarışmalara estetiksiz baş vurmalı güzeller… Türkiye’de yüzlerce estetiksiz güzel var” dedi. Hakan Akkaya ise “O estetik yetmemiş. Benim defilem var ve benim o kızı koşarak aramam lazımdı. Eskiden o Türkiye güzelleri neydi ya. Özge ve Çağla’dan sonra Türkiye’ye model gelmedi” diyerek yeni bir tartışmamın fitilini ateşledi. Özge Ulusoy ise “Dünyanın her yerinde tüm yarışmacılar estetikli olarak yarışmalara katılıyorlar. Gayet beğendim birinci olan kızı” diyerek Şevval Sahin’e destek çıktı.

hakan-akkaya-ic