Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İzdivaç programıyla ünlenen gelin adayı Solmaz, karakolluk oldu
İzdivaç programıyla ünlenen gelin adayı Solmaz, karakolluk oldu
RTÜK tarafından yasaklanan izdivaç programları ile şöhreti yakalayan gelin adayı Solmaz, evleneceği konuşulan damat adayı Kaan ile karakolluk oldu.
Magazin 15 Mart 2018 - 17:54

Eşyalarının Kaan adlı damat adayı satıldığını öne süren Solmaz, karakola giderek şikayetçi oldu. Solmaz, sosyal medyada yaptığı canlı yayında evleneceği Kaan için ağır ifadeler kullandı.

PASAPORTUNA EL KOYMUŞ
Kaan için “Sen nasıl namussuzsun be!” ifadesini kullanan Solmaz, “Canlı yayın yapıp ‘eşyaları dağıttım’ diyor. Sen ne kadar paragöz bir adamsın. O eşyaları sen almadın. Ne diye satıyorsun onları? Senden ayrıldım diye pasaportumu almak nedir? Seni Allah’a havale ediyorum” şeklinde konuştu.

kaan_damat

“BENİ DÖVDÜN, EVE KAPATTIN”

Kaan’ın kendisini dövdüğünü ve aldattığını öne süren Solmaz, sözlerine şöyle devam etti: “Beni dövdün, beni aldattın. Fotoğrafları herkes gördü. Psikolojimi bozdun benim. O capcanlı kızı köle gibi eve kapattın. Senin de kız kardeşin, annen var. Beni kandırdın, beni kullandın.”

Son güncelleme: 07:22 - 16.03.2018