Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İzdivaç yasağından sonra ilk açıklama ‘Kısmetse Olur’dan geldi!
İzdivaç yasağından sonra ilk açıklama ‘Kısmetse Olur’dan geldi!
Kısmetse Olur programının yapımcısı Haluk Şirin, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden açıklamada bulundu.
Magazin 30 Nisan 2017 - 10:53

Evlilik programlarının yasaklanmasına dair bir haber bugün KHK ile duyuruldu. Ancak karar yanlış anlaşıldı. Bunun ardından ilk açıklama Kısmetse Olur programının yapımcısı Haluk Şirin’den geldi. Şirin, Twitter hesabından programın yasal düzenleme nedeniyle ekrana veda ettiğini yazdı:

“İlk günden bu yana verdiğiniz tüm desteklere çok çok teşekkür ederiz. Kısmetse Olur yeni yasal düzenleme nedeni ile bugün sona ermiştir. Bir sure Iste benim stilim ile beraberiz, sonra eylemlerimiz hızlanarak devam edecek ;) Kismetse Olur süresince istemeden her kimi kırdıysak affola Küfür edenlere de teşekkür edenlere de sonsuz sevgi ve saygılarımızla. Bye”

İKİNCİ AÇIKLAMA

Şirin, kararın yanlış anlaşılmasından sonra ikinci bir tweet attı. Ve “Büyük ihtimal pazartesi Kısmetse Olur devam edecekmiş… Kanal pazartesi durumu netleştirecek. Tekrar çekim koyduk, gelişmeleri bildireceğim” yazdı.

 

Son güncelleme: 15:09 - 30.04.2017