Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İzzet Yıldızhan: İbo Show’a konuk olacağımı sanmıyorum
İzzet Yıldızhan: İbo Show’a konuk olacağımı sanmıyorum
Şarkıcı İzzet Yıldızhan, Kıbrıs'taki konseri öncesinde muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 1 Ocak 2019 - 08:36

Sahne öncesi kameraların karşısına geçen şarkıcı, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yıldızhan,”Güzel zaman geçireceğiz hep birlikte” diye sözlerine başladı.

izzet-yildizhan-sli

Şarkıcıya, çocukları ve yeğenlerinin yaptırdıkları Yıldızhan, dövmesi sorulunca, “Gençler, ben böyle bir dövme yaptırmadım tabi. Oğullarım ve yeğenlerimde Yıldızhan amblemi var. Çok güzel bir amblem. Onlar omuzuna yaptırmak istiyoruz dediler. Yeğenlerim ve oğullarım dahil, 28 kişide var. Ben karşı geldim başta sonra beni ince yerimden yakaladılar gençler izin verdim sonra, baktım ki yaptırmışlar” diye konuştu.

izzet-yildizhan-2

“BU TAKIM ELBİSEDEN YÜZ TANE ALIR”

Parmağındaki yüzüğüyle dikkat çeken Yıldızhan, bu yüzük bu takım elbiseden 100 tane alır diye espri yapıp, “9 taş. Ortada ben varım diğerleri oğullarım ve kızlarım” dedi.

“SANMIYORUM”

‘İbo Show’ programıyla ekranlara dönmeyen hazırlanan İbrahim Tatlıses, hakında konuşan Yıldızhan, “İbrahim Tatlıses’in ekranlara dönmesini canı gönülden isterim. Okumasını canı gönülden isterim. Eşi benzeri bir daha bu Türkiye’ye gelmeyecek bir yorumcu ve ses. Kişiselliği kişiliği hayatı beni hiç ilgilendirmez ben müziğine bakarım” dedi. ‘İbrahim Tatlıses’ten programa konuk olur musunuz?’ daveti gelse kabul eder misiniz sorusuna,”konuk olacağımı sanmıyorum” diye cevapladı.

Son güncelleme: 10:36 - 01.01.2019