İzzet Yıldızhan’ın evi yandı çocukları ölümden döndü

İzzet Yıldızhan'ın evi yandı çocukları ölümden döndü ama Umre ziyaretini tamamladı.

İzzet Yıldızhan’ın evi yandı çocukları ölümden döndü

İzzet Yıldızhan’ın Bahçeşehir’deki evi geride bıraktığımız hafta elektrik kontağından çıktığı zannedilen bir yangın sonrası kullanılamaz hale geldi. Yıldızhan’ın ailesi de o sırada evdeydi. Gece geç saatlerde çıkan yangına türkücünün büyük oğlu ilk müdaheleyi yaptı. Yangın büyüyünce evde yaşayanlar hemen bahçeye çıkıp itfaiyeyi aradı. Villanın iki katını saran alevler itfaiyenin müdahalesiyle söndürülebildi. Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın sonrası ev kullanılamaz hale geldi.

İLGİLİ HABERŞafak Sezer: İzzet Yıldızhan'a 11 çocuk için baskı kuralım Şafak Sezer: İzzet Yıldızhan’a 11 çocuk için baskı kuralım

 

UMRE’DE GÖREVİMİ YERİNE GETİRDİM VE DÖNDÜM

Haber umre ziyaretinde olan İzzet Yıldızhan, büyük panik yaşadı. Ünlü sanatçı umre dönüşünde bir açıklama yaptı; “Geçtiğimiz günlerde Bahçeşehir'deki evimde yangın sonucunda çıkan haberlerde yanlış olan noktalara açıklık getirmek amacıyla yaptığım açıklamadır. Kamuoyuna duyurulur. Umre ziyaretim sırasında evimde çıkan yangın sebebiyle bazı basın kuruluşlarında çıkan haberlerde Umre ziyaretimi yarıda kesip geldiğim yayınlanmıştır. Hiçbir şey oradaki maneviyattan önemli olmadığını ve görevimi yerine getirdikten sonra dönüş yaptığım doğrudur. Aksini idda eden haberler yanlıştır itibar etmeyiniz.Yetkililerin incelesi sonrasında tuttukları raporlarda elektrik kontağından çıktığı açıklıkla beyan etmişlerdir. Aksini iddia eden haberlere itibar etmeyiniz”

 

Loading...