Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jelena Yenge çırılçıplak
Jelena Yenge çırılçıplak
Yurt dışında başarılı bir şarkıcı olarak tanınan Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, sosyal medya hesabından yatakta çektiği bir görüntüyü paylaştı. Jelena'nın son paylaşımı sıkı takipçileri tarafından bile abartılı bulundu.
Magazin 10 Ocak 2018 - 08:02

Çıplak pozlarıyla olduğu kadar makyajsız görüntüsüyle de sık sık haber olan Jelena Karleusa, sosyal medya hesabından yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı.

jelena-ic

Yaptığı paylaşımda yatakta çırılçıplak yatarken gördüğümüz Jelena’nın bu paylaşımı özellikle Türk hayranlarından çok sayıda yorum alırken Jelena, görüntüsünün tamamen doğal olduğunu eklemeyi de unutmadı.

 

Jelena Karleusa, ülkesi Sırbıstan’ın önemli pop müzik sanatçıları arasında yer alıyor.

jelena-6
Yıllardır sıradışı kıyafetleri, özgün makyajları ve saç modelleriyle tam bir süperstar profili ortaya koyan Jelena Karleusa, geçmişte Kim Kardashian’ın kendisinden ilham aldığı iddialarıyla gündeme gelmiş, bu tartışmalar uluslararası magazin basınında yer almıştı.

jelena-karleusa

Karluesa’nın, Beşiktaş taraftarlarıyla da arası son derece iyi. Neredeyse tüm maçları takip eden Karluesa, geçen sene Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarında çok başarılı bir sahne şovu sergilemişti.

jelenakarleusa

 

 

Son güncelleme: 12:31 - 10.01.2018