Sözcü Plus Giriş

Jelena yengenin ödül kıyafeti

Beşiktaşlı futbolcu Dusco Tosic'in eşi Jelena Karleusa bir dergi tarafından '2017 yılının en iyi kadın sanatçısı' seçildi.

null
Güncellenme: 13:10, 29/11/2017
Jelena yengenin ödül kıyafeti

Yurt dışındaki başarılı müzik kariyeriyle tanınan Jelena Karleusa ülkemizdeyse, Beşiktaşlı Dusco’nun eşi ve ‘Yenge’ lakabıyla ünlendi. Sosyal medya hesabından paylaştığı birbirinden renkli ve cesur pozlarıyla kendisinden söz ettiren Jelena bir süredir ülkemizdeki mekanlarda da şarkılarını Türk dinleyicilerle buluşturuyor. Yoğun bir tempoda koşturan ‘Yenge’nin son durağı bir derginin düzenlediği ödül töreni oldu. Bu gecede ‘2017 yılının en iyi kadın sanatçısı’ seçilen Jelena gece için tercih ettiği kıyafetle yine kendisinden söz ettirmeyi bildi. Son derece derin bir yırtmaca sahip kıyafetiyle muhabirlerin karşısına geçen Jelena, sosyal medya hesabından da geceye ve kıyafetine dair bol bol fotoğraf paylaştı. İşte Jelena’nın gece için tercih ettiği o cesur kıyafet:

jelena-1
jelena-2
jelena-3
jelena-5
jelena-6
İlginizi ÇekebilirDusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, iki magandanın tacizine uğradıDusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, iki magandanın tacizine uğradı

 

İlginizi ÇekebilirJelena Karleusa'nın fotoşopsuz fotoğrafları ortaya çıktı!Jelena Karleusa'nın fotoşopsuz fotoğrafları ortaya çıktı!