Jennifer Lawrence ‘Toplu tecavüze uğramış gibi hissettim’

Ünlü ABD'li oyuncu Jennifer Lawrence, çıplak fotoğraflarının internete sızdırılmasıyla ilgili konuştu. Özel fotoğraflarının herkesçe ulaşılabilir olmasının kendisine tecavüz ediliyormuş gibi hissettirdiğini söyleyen Lawrence olayın şokunu üzerinden atlatmaya çalışmakla meşgul olduğunu dile getirdi.

Jennifer Lawrence ‘Toplu tecavüze uğramış gibi hissettim’

2014 senesinde çıplak fotoğraflarının kamuoyuna sızması sonrasında ünlü aktrist Jennifer Lawrence ilk defa konuştu. Hollywood Reporter'a açıklama yapan Lawrence, “Telefonum hacklendiği zaman yaşadıklarımı kelimelerle anlatamıyorum. Bütün lanet olası gezegen tarafından toplu tecavüze uğramışım gibi hissettim” dedi. Lawrence sözlerine şöyle devam etti: “Dünyada bu fotoğraflara ulaşamayacak tek bir insan yoktu. Bunu sindirmek çok güçtü”

Yaşadığı tramvayı hala içine sindiremediğini dile getiren Lawrence, “Bunu yapanlara dava açtım ama bu da bana iç huzurumu sağlamadı” dedi. 27 yaşındaki oyuncu “1.5 yıl önce bir kadın geldi ve bana kızı için çok iyi bir rol model olduğunu söyleyince gözyaşlarına boğuldum. O kadar yaşananlara rağmen birinin böyle bir şey söylemesi çok duygulandırdı ve buna inanamadım” dedi.
jenniferlawrence
DAVA AÇMAYACAĞIM
Konuyla uğraşmak istemediğini söyleyen oyuncu, “Apple'a dava açmayacağım. Dava açmak yaşananları ve çıplak fotoğraflarımın yayılmış olmasını geri getirmeyecek” dedi. Lawrence, olay ilk yaşandığında “Bu bir skandal değil, cinsel suç” yorumunu yapmıştı.

Jennifer Lawrence 'Projenin sonucu beni endişelendiriyor' İlginizi Çekebilir Jennifer Lawrence 'Projenin sonucu beni endişelendiriyor'