Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jennifer Lopez’den seksi selfie
Jennifer Lopez’den seksi selfie
Şarkıcı Jennifer Lopez, sevgilisinin kızının doğum günü partisine katılmadan önce çektiği selfie ile yaşıtlarına taş çıkardı.
Magazin 19 Kasım 2017 - 08:26

ABD’li oyuncu ve şarkıcı Jennifer Lopez, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Alex Rodriguez’in 13 yaşındaki kızının doğum günü partisine katıldı. Dubai’de gerçekleşen parti için son derece cesur bir kıyafet tercih eden 48 yaşındaki şarkıcı, kaldığı otel odasının merdivenlerinde parti öncesi selfiesi çekmeyi de ihmal etmedi. Selfie’ye gelen yorumlar arasında en dikkat çekenleri ise Lopez’in selülitsiz bacakları üzerine yapılanlar oldu. Kimi takipçileri bu görüntüyü sürekli olarak dans etmesine bağlarken, kimi takipçileri de onun filtrelere başvurduğunu söyledi.

jennifer-ic

Son derece seksi göründüğü selfieyi geride bıraktığımız cuma sosyal medya hesabından da paylaşan Jennifer, ilerleyen yaşına rağmen son derece cesur tercihiyle gece boyunca basın mensuplarının da ilgi odağı oldu.

Son güncelleme: 08:28 - 19.11.2017