Jennifer Lopez’in ilk eşi konuştu: “Mutlu olacağını sanmıyorum”

Geçtiğimiz günlerde nişanlısı Ben Affleck'le evlenen pop yıldızı Jennifer Lopez'in ilk eşi Ojani Noa'nın yaptığı açıklamalar ses getireceğe benziyor.

Jennifer Lopez’in ilk eşi konuştu: “Mutlu olacağını sanmıyorum”

Ünlü şarkıcı ve dansçı Jennifer Lopez, 1997-1998 arasında şarkıcı Ojani Noa ile evli kalmıştı. İkilinin boşanmalarından 24 yıl sonra Noa’nın yaptığı açıklamalar dikkat çekti.

53 yaşındaki Lopez’in ilk kocası Ojani Noa, bugün Hollywood spot ışıklarının ışıltısından ve ihtişamından uzak bir dünyada yaşıyor. Ancak Lopez’in Noa’dan sonra üç kere daha evlenmiş olması, özel hayatında eleştirilerin odağında olmasına yol açıyor.

 

Ojani Noa…

Daily Mail’in haberine göre, 48 yaşındaki Noa şimdi, “Ona ve Ben’e en iyisini diliyorum, ancak bu evliliğin süreceğine ikna olmadım.”

“Jen aşık olmayı seviyor ama altı kez nişanlandı. Affleck dört numaralı koca. Ben bir numaralı kocaydım ve bana hayatının aşkı olduğumu söyledi. Düğün gecemizde yatakta yattığımızda, sonsuza kadar birlikte olacağımızı söyledi” dedi.

1998’de boşanmış olmalarına rağmen, ikili uzun yıllar arkadaş kalmaya devam ettiler. Ama Noa, şimdi herkesin önünde konuşuyor çünkü Lopez’in “sadece bir yıllık evli kalıp sonra terk ettiği parasız garson” olarak bilinmekten bıktığını beliriyor.

 

Jennifer Lopez'in 53. yaşına özel çıplak pozları nefes kesti İlginizi Çekebilir Jennifer Lopez'in 53. yaşına özel çıplak pozları nefes kesti Gwyneth Paltrow eski sevgilisi Ben Affleck ve yeni eşi Jennifer Lopez hakkında yorum yaptı İlginizi Çekebilir Gwyneth Paltrow eski sevgilisi Ben Affleck ve yeni eşi Jennifer Lopez hakkında yorum yaptı Jennifer Lopez ve Ben Affleck evlendi İlginizi Çekebilir Jennifer Lopez ve Ben Affleck evlendi

 

Loading...