Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jet Sosyete 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Jet Sosyete 9. son bölüm izle!
Jet Sosyete 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Jet Sosyete 9. son bölüm izle!
Jet Sosyete kahkaha tufanına kaldığı yerden devam ediyor. Son bölümde yaşanan heyecanlı olayların ardından Jet Sosyete 10. yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. 9. bölümde Tony ve Pelin’e devamlı gelen hediyeleri kıskanan Yaşar, onlar gibi Instagram fenomeni olmaya karar veriyor. Peki Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı İşte son bölüm özeti...
Magazin 22 Nisan 2018 - 23:59

Orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesi Jet Sosyete son bölümün ardından neler olacağının ipuçları yeni bölüm fragmanında araştırılıyor. 9. son bölümde ifade uzmanı mesleğin anlamından pek haberdar olmayan Gizem ve Safiye, bu işe girmeye karar veriyor. Peki Jet Sosyete 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

JET SOSYETE SON BÖLÜM ÖZETİ

Tony ve Pelin'e devamlı gelen hediyeleri kıskanan Yaşar, onlar gibi instagram fenomeni olmaya karar veriyor.

Sabah yürüyüşünde düşerek kafasını çarpan Cengiz Bey'in davranışları değişiyor. Hiç olmadığı kadar eli açık, anlayışlı ve insan sevgisi ile dolu bir insana dönüşen Cengiz Bey ‘in kafa karışıklığı alışılmadık kararlar vermesine neden oluyor.

JET SOSYETE 8. BÖLÜM İZLE!

İfade uzmanı mesleğin anlamından pek haberdar olmayan Gizem ve Safiye, bu işe girmeye karar veriyor. Gündüz'ün alacaklıları fidye için Alara'yı kaçırıyor.

İlayda artık Ozan ile düğün günü netleştirmeye kararlıdır. Yıldız herkesten gizli spor salonunun barında çalışmaya başlıyor. Şennur Hanım buna tepki gösteriyor. Talip ise annesi Şennur ve Yıldız'ın arasını düzeltmeye çalışıyor.

JET SOSYETE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan'ın yer aldığı ve BKM'nin yapımcılığını üstlendiği Jet Sosyete’nin; yönetmeni Hakan Algül. Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil. Aşağıdaki linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

JET SOSYETE 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Son güncelleme: 08:35 - 26.04.2018