Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jet Sosyete 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 10. son bölüm izle!
Jet Sosyete 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 10. son bölüm izle!
Jet Sosyete son bölümü ile izleyicilere eğlenceli anlara yaşattı. 10. bölümde yaşananların ardından Jet Sosyete 11. yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Son bölümde yeni kimlik kartı almak isteyen Gizem kötü bir sürpriz ile karşılaşıyor. Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından yayınlandı.
Magazin 29 Nisan 2018 - 22:57

Jet Sosyete son bölümün ardından 11. bölümde neler olacağının ipuçlarını arayanlar yeni fragmanı bekliyor. Jet Sosyete 10. son bölümde Gündüz, Alara'yı etkilemek için attığı kitap okuma yalanı içinden çıkılmaz bir sorun yumağına dönüşüyor. İşte Jet Sosyete 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı ve son bölüm özeti…

JET SOSYETE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan’ın yer aldığı ve BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Jet Sosyete'nin; yönetmeni Hakan Algül. Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil. Aşağıdaki linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Yeni kimlik kartı almak isteyen Gizem kötü bir sürpriz ile karşılaşıyor. Nüfus dairesindeki bir yanlışlık üzerine yasal olarak Cengiz Bey ile evli olmadığı keşfeden Gizem tekrar evlenmeyi kabul edecek mi?

Gündüz, Alara'yı etkilemek için attığı kitap okuma yalanı içinden çıkılmaz bir sorun yumağına dönüşüyor. İlayda ise geçmek bilmeyen sırt ağrılarına çözümü, şifacı Şennur teyzede arıyor. Şennur ayağına gelen kısmet ile gözü dönüyor ve Talip ve İlayda'nın aralarını yapmaya çalışıyor. Jet Sosyete son bölümünü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz.

JET SOSYETE 10. BÖLÜM İZLE!

Yaşar İngiltere'de tatil hayalleri için iyi derecede İngilizce bildiğini söylemesi başını derde sokuyor. Yaşar olmayan İngilizcesi ile İngiliz tasarımcı ile anlaşmaya çalışacak. Ozan Berk'in aslında göründüğü gibi biri olmadığını Melike'ye ispatlaya bilecek mi?

 

Son güncelleme: 08:33 - 07.05.2018